Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fel tudtok sorolni 10 jó...

Fel tudtok sorolni 10 jó dolgot, amit a Gyurcsány-kormány csinált?

Figyelt kérdés

#kormány #Gyurcsány #böszmélkedés
2021. febr. 2. 11:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%
Örülök, hogy a hatos válaszolónak ilyen jó a memóriája. Remélem a jelenlegi hatalom gaztetteit is ekkora elánnal tudja sorolni.
2021. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%
Én csak bemásoltam és jó a memóriám, a tied viszont rossz. L.sz. írd ide a fidesz hasonló szintű "gaztetteit".
2021. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%

11

Engem érdekel, ha te fel tudod sorolni jelen kormány UGYANAKKORA gaztetteit.

2021. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
Sorolom, de csak ha megígéred, hogy reagálsz is rá, és nem hiába körmölöm le.
2021. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
17%

14

Jó, legyen.

2021. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
19%
6-os vagyok, látom, hogy a lepontozóknak itt elég nagy baj van az erkölcsi értékrendjükkel, nem is kicsit. Haha.
2021. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
7%
Azt ugye tudjátok, hogy most nem itt írogatnátok a nagy liberálfertő szabdságotokban, hanem épp bőnadrágban, letolt hajjal futnátok reggel óta körbe-körbe az alakulótéren, huszonéves takonypócok. Én jót nem tudnék írni, de ti aztán nagyon összetehetitek a kezeteket a Gyurcsány világnak... Anélkül a félőrült modernista, nyugatista gyurcsányi tempó nélkül, ami ma már visszafordíthatatlan, itt ma simán valami Lukasenko/Türkménbasi/Pinochet uralkodna, nem az, hogy itt internetezgettek meg szájaltok kedvetekre... Azt hiszitek ilyen Kövér-félék nem oltanák le az internetet, és nem vágának be titeket vagy három évre katonának? Nem a szart nem...
2021. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%

17

Volt egyáltalán 3 év katonaság Mo-on?


3 év az Izraelben van a fiúknak, és 2 a lányoknak.

2021. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
42%

1. Giga kölcsön Orbán által felvéve Paks 2-re


10 milliárd euró


2. áfaemelés 25%-ról 27%-ra

3. népegészségügyi termékadó (chipsadó) bevezetése, emelése

4. munkanélküli járadék 9 hónapról 3 hónapra csökkentése (különösen most lenne hasznos)

5. 84 milliárd elvonás a felsőoktatástól 2010-13 közt (az egyetemek támogatása intézményfüggően 10-77%-kal csökkent)

6. bírósági eljárásokkal kapcsolatos illetékek drasztikus emelése

7. autópálya használat 4 napról 10 napra történő emelése, áremeléssel

8. 530 milliárd Ft - eredendően magánnyugdíjpénztári vagyon - átutalása a Nyugdíjreform és Adósságcsökkentő Alapból a költségvetésnek (a Fidesz eddigi leggerinctelenebb húzása, az a pénz gyakorlatilag elpárolgott, és milliók nyugdíja ment a levesbe)

9. új rákosista sajtótörvény (gondolom erre már nem emlékszel, de azért csak nézz utána)



Szép lista, pedig ez csak a 2014-ig terjedő időszak.


Sajnos az én memóriám nem olyan jó, és nem jegyeztem meg minden néhány tízmilliós korrupciós ügyet. A wikipedián a későbbi intézkedéseket nem találtam meg ilyen szépen kilistázva, de tömörítve leírom:


11. Számtalan stadion, óriási pénzek mentek el, gyakorlatilag értelmes cél nélkül. Az üresen álló létesítmények azóta is viszik a pénzt.

12.Várba költözés csillió forintokért

13. Tiborcz István és a közvilágítás ügye

14. Mészáros Lőrinc meseszerű gazdagodása a lista alfája és omegája is lehetne

15. Választási rendszer manipulálása (igazából már ezért lőni kellett volna)

16. Iskolák szabad tankönyvválasztásának beszüntetése

17. Százmilliárdos összegű választási plakatkampány, közpénzből

18. Értelmetlen "nemzeti konzultáció" a tököm se tudja hány milliárdért

19. A vizes vb medencéjének leeresztésekor is tízmilliárdok mentek a lefolyóba

20. Erzsébet-utalványos szavazatvásárlás

21. A lehetetlen feltételeket szabó CSOK-kal felhajtott ingatlanárak

22. Egyetemek alapítványi fenntartásba adása



Őszinte leszek, elfáradtam. Legyen ennyi elég. Tudom, hogy ezt is feleslegesen írtam le, mert ti mindent meg tudtok magyarázni, meg majd az sem jó, hogy a te listád hosszabb lett, és a többi.


Ha egyszer lesz egy szabad hétvégém, akkor majd szépen mindent kiguglizok 2010-től napjainkig, hadd legyen meg a teljes lista. Remélem 14 év múlva még mindig lesz róla szó a gyakorin.

2021. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%
A 17-es miről beszél? Gyurcsány előtt is bőven kialakult a szabad Magyarország, és nem volt egy jelentősebb egyeduralmi törekvés kialakulóban.
2021. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!