Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok Magyarországon a...

Támogatnátok Magyarországon a pornó betiltását?

Figyelt kérdés

Több ország is a betiltás folyamatában van pl. Izland, Anglia, és Bulgária, ugyanúgy ahogy Kuba, Ukrajna és Kína is -ahol már a 80-as években betiltották- a fű alatti terjedése ellen fáradozik.



Az oka a tiltásnak az úgynevezett "szellemi szennyezés" fogalma, miszerint a pornó eltorzítja a fiatalok szexualitását, erőszakos képet vetít nekik a szexről, valamint a nők számára megalázó munka pornószínésznőnek lenni.


Ti támogatnátok, hogy nálunk is tiltsák be vagy nem? Miért?



2021. febr. 1. 12:23
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Alternatíva: ha nem tetszik, nem nézed... :)
2021. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

17 Az az érvem, amit már a kérdésben is leírtam. A pornó szellemi szennyezés, eltorzítja a fiatalok szexualitását"


Azt meg ki mondja, hogy mutasd meg a gyerekednek? Ott vannak a karikák a TV-ben a neten feljön a kisablak, hogy elmultál-e már 18. Van gyerekzár a TV-én és be lehet állítani a gépen. Az a te bajod ha nem értessz hozzá

2021. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá pornó, hajrá prostik!

Ti véditek meg a a kislányokat és a családanyákat!

2021. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 Sanker ***** válasza:
100%

Kedves kérdező és válaszolók!

Afrikában és Ázsiában szinte mindenhol tiltva van, keményen büntetnek érte, Iránban pénzbüntetés, Malajziában 5 év börtön, Líbiában halálbüntetés. Persze vannak kivételek, Japán, India, Dél-Afrika, Nigéria, Új-Zéland többnyire legális, Tajvan teljesen legális.

Európa és Amerika a két legnagyobb piac, szinte mindenhol legális, csak 1-2 országban szabályozzák, korlátozzák. Tiltani soha nem fogják, mert van rá igény, hatalmas iparág.

2021. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim válasza:
100%
#44: és ahol halálbüntetés van érte, ott a pornózásban résztvevőknek, készítőknek és a nézőknek is lefejezés jár érte, vagy hogyan kell ezt elképzelni?
2021. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

"Afrikában és Ázsiában szinte mindenhol tiltva van, keményen büntetnek érte"


Ahol illegális, ott is hozzá lehet jutni. Pl. Kínában is tilos, de a feketepiacon lehet kapni, és nem is foglalkoznak vele nagyon, ha valaki csak kicsiben csinálja. És ott van ugye a net is.

2021. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 Sanker ***** válasza:
100%
Erről nincs információm, hogyan alkalmazzák ezt a szabályt, országonként eltérő lehet.
2021. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 Sanker ***** válasza:
100%

46-os!

Nyilván vannak kiskapuk és próbálkoznak, ha nem kapják el szerencséje van, de ha igen, akkor hello. Viszont szerintem van olyan, hogy random ellenőriznek. Illetve hiába van net, ha beírsz valamit nem ad ki semmit. :D

2021. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim válasza:
77%

Nem betiltani kéne, hanem a helyére tenni. Pl hogy a twitteren is nem a jobboldal kommenteket kéne betiltani, hanem a pornó tweeteket és csináni egy porn tweetet ahol ilyeneket lehetne posztolni és aki csatlakozni akar annak hitelkártyával igazolni hogy elmúlt 18. Esetleg valahogy feljebb vinni a korhatárt pl. a hitelkártyával igazolhatnád a bankon keresztül, hogy már nem 18 vagy hanem 25.

Meg alapból ott kezdődik, hogy akkor az indexen meg az origo-n sem kéne pornósokról cikket írni, fókuszban, meg egyéb műsorokban ezekről tudósítani vagy celebnek behívni őket mindenféle műsorba. A való világba meg egyéb műsorokba valahogy mindig véletlen bekerül egy expornós a nézettség növelése érdekében. VV ben be kéne tiltani, hogy aki kefél az kiesett, csak akkor nem lenne nézettsége.

Nincs bajom a pornósokkal, de mindent a helyén kéne kezelni. Egyik oldalról celebet csinálnak belőlük, de ha valakiről kiderül, hogy pornózott azt lekurvázzák és kirúgják. Na ez a megalázás, nem az hogy önként pénzért szerepel. Sok olyan film is van egyébként ahol látszik, hogy élvezik is. pl a "behind the scenes" filmek amik kifejezetten jó hangulatú forgatásokat mutatnak.

Végül a reklámokról nem is beszélve, hogy mindent meztelen, félmeztelen, vagy dögös nőkkel akarnak eladni. Na ezekkel kéne kezdeni, ezeket megszüntetni és akkor a helyén lenne a dolog és csak ahhoz jutna el akit tényleg érdekel és nem a tizenéves gyerek lépten-nyomon találkozna vele a neten meg a tv ben.

2021. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 Sanker ***** válasza:
84%

Én voltam a 44-es, még egy gondolat:


Lehet bármilyen törvényt, szabályt alkotni, valaki úgyis megszegi, erre jó példa, amikor egy tizenéves csaj ellopta nővére adatait, iratait, és így akart pornózni. Hamarabb lebukott, még mielőtt bármi történt volna. :D

Erre már nem lehet mit mondani :D

2021. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!