Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most miért mond a kormány...

Árokpart kérdése:

Most miért mond a kormány ilyeneket, hogy szeptemberig is lehetnek a korlátozások mikor tavaly vakcina nélkül sem mondott még csak hasonlót sem?

Figyelt kérdés
Ha azt nézzük akkor azért fényévekre jobban állunk tervezhetőség, kiszámíthatóság tekintetében mint tavaly ilyenkor mikor még vakcina sem volt. Ha áprilisra majdnem egymillió ember be lenne már oltva akkor ugyan miért kellene korlátozásoknak lennie. Legalábbis egyre jobban az látszik, hogy a mostani november 11-én életbe lépett extra korlátozásokra gondol a kormány és mégcsak már nem is puszta járványhelyzetet tartana fent mint tavaly nyáron de miért van ez így mikor egyáltalán már oltunk? Miért volna most rosszabb a helyzet mint mikor mégcsak híre-hamva sem volt az oltásnak sehol a világon. Valaki érti ezt mi lehet ennek az oka?
2021. jan. 16. 21:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Mit varunk Vikitől, ő mindent tud, egyedül.
2021. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Mert ez szimpla zsarolás hogy többen beoltassák magukat. Erre megy ki az egész az elejétől fogva. A virus meg a lezárás az eszközök és az oltás a cél.
2021. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%
hát ha a DK elmebetegek nyomják az oltásellenes mantrájukat akkor könnyen elképzelhető
2021. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%
21:52: én kötelezővé tenném az oltást, de az orosz és a kínai vakcinákra borzasztóan gyanakszom - márpedig úgy tűnik, miurunk ezeket próbálja lenyomni a lakosság torkán. Az orosz vakcina fő fejlesztője valahogy kirepült a 14. emeletről, a Sinopharmnak pedig éppen a héten mondott le két vezetője is. De nyilván ezek csak véletlenek.
2021. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
21:52: ja, még valami. Az egybites konteózás a jobboldalon sokkal elterjedtebb, nem hinném, hogy az oltásellenesek többségükben DK-sok lennének.
2021. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

4-es

A pfizer vezere meg eladta összes részvényét

2021. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

"én kötelezővé tenném az oltást, de az orosz és a kínai vakcinákra borzasztóan gyanakszom -"


DK szakértőnk megmondja

életében cipőfelsőrész készítő, nyugdíjasként közpolitikai elemző

2021. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha szeptemberig lezárások lesznek én tuti idegösszeomlást kapok.
2021. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha mással nem, akkor ezzel majd csak eléri a kormány hogy kinyíljon a bicska az emberek zsebében. Megnézem én azt hogy nyáron, amikor kilenckor kezd el sötétedni és jó idő van, hazamegy-e mindenki nyolcra, az étterem tulajdonosok meg lesznek-e olyan hülyék, hogy zárva tartsanak strand szezonban. Szépen lassan betelik a pohár.
2021. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%

Árokpart

MIT mondott Orbán PONTOSAN?

Mert az, hogy "szeptemberben is lehetnek még korlátozások" jelentheti azt is, hogy az iskolában szeptemberben is kézfertőtlenítést kell végezni amikor belépnek reggel a diákok meg tanárok de semmi más nem marad meg - ahogy teljesen mást is jelenthet.

2021. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!