Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen szigorítás lehet...

Milyen szigorítás lehet várható szeptembertől?

Figyelt kérdés

Ma bejelentették, hogy szigorítás jön szeptembertől.


Gondolom megint az lessz, hogy "maradj otthon". Nem lehet csoportosulni, nem lesz kressztanfolyam semmi, ami online otthonról megoldható, azt meg mindent otthonról kell csinálni. Edzőtermek bezárnak. Szeptember 1-jén pedig kezdődne az iskola és megint hirtelen bejelenti Orbán úr 1-2 nappal elòtte, hogy mindenkinek otthontanulás lesz. Ugyan rendes iskolában tartandó oktatás a terv, ezt magyarázzák már egész augusztusba, de biztos előtte bejelenti az otthontanulást és ugyanaz lesz ahogy márciusban.

Én ezekre gondolok, de lehet tévedek. Más szigorítás mi lenne, csak ez...


Szerintetek mi lehet az a szigorítás, mire lehet számítani szeptembertől, mire érthette Orbán, hogy szigorítás lesz, miért nem mondta el mi lesz az?



2020. aug. 21. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehet külföldre utazni.
2020. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Határátlépéssel kapcsolatos szigorítás, nem a belföldi magánéletedet érintő dolog.
2020. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ, mekkora válságot vár el a hatalom a magyarországi helytartójától. Ha nem elég a mostani, akkor az utazási szigorítások mellett lehet, hogy még jobban tönkrevágják a gazdaságot is.
2020. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A határátlépéssel kapcsolatos szigorítások már megtörténtek, színekkel jelölték meg az országokat, két hete még jobban szigorítottak valamit a határakkal, tuti belföldön akarnak valamit.


Tavasszal sikerült a munkahelyemet tönkretenni, lesüllyedtem, nehezen másztam ki belőle, van most jó munkahelyem újra, ha megint visszajön ami tavasszal, nekem végem.


Meg sok más embernek is. Van olyan ember, aki tavaly októberben nyitott pizzériát, volt forgalom egészen márciusig. Előszőr bevezették márciusban azt, hogy 15-ig lehet helyben fogyasztani 15 óra után csak elvitelre lehet vinni kaját, de ekkor már megcsappant a forgalom mert mindenkinek televolt az alsónadrágja a koronavírustól, nem nagyon mertek kimenni annyian, márc végétől amikor a kijárási korlátot bevezették, akkor pedig egész nap csak elvitelre lehetett vinni kaját, de mégjobban nem mozdultak ki az emberek, kongott a pizzéria az ürességtől, mígnem április közepétől bezárt. Május 4-től a lazítástól kezdve az éttermek is normálisan visszatértek a kerékvágásba, újra lehetett kint, majd bent is fogyasztani, volt más is ami bezárt mert nem volt forgalom, majd májusban kinyitott, de az említett pizzéria azóta is zárva. TÖNKREMENT. A tulajtól senki nem kérdezi meg, hogy van-e egy szelet kenyere, amit meg tud enni, hogy épp éhen ne haljon.


Nem véletlen tettem fel ezt a kérdést, hogy mi lehet az a szigorítás.

2020. aug. 21. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, éppen ez a cél. A kisvállalkozásokat tönkretenni, hogy a világot irányító multik még nagyobb piaci részesedésre tegyenek szert.
2020. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszi. Ezt nem is gondoltam volna. Szánalmas akkor.
2020. aug. 21. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
5: szóval a mindennek (is) ellenálló Mo-n is a multik irányítanak, nem a hazavédő, nemzetihős, nyugdíjasokmegvédője, magánnyugdíjatellopó Orbán főkirályőnagysága irányít?
2020. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Gratulálok, fején találtad a szöget!
2020. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nahát, pedig azt hittem, hogy ő a Nagy Magyar, aki a nemzetközi tőkének ellenáll, az EUt is szidja agyba-főbe de a pénzét elfogadja és a kedvencei a keleti diktátorok. Aztán most kell megtudnom, hogy őt is a multik irányítják. Micsoda csalódás. Pedig azt hittem egyedül lopja el ezt a rengeteg pénzt.
2020. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!