Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Gárdának nincs köze...

Bumbi02 kérdése:

A Magyar Gárdának nincs köze a Jobbikhoz?

Figyelt kérdés

Ezt nevezik "gerinces" módszernek...a Jobbik már azt nyilatkozza hogy nincs köze a Magyar Gárdához mikor egy uj "botrány" (annak nem nevezném, de aki keresztény erkölcsöt képvisel, az ne csalja a feleségét) van, bezzeg előzöleg magyar gárdás mellénybe kellett szinészkedni a parlamentbe, meg tiltakozni a magyar gárda feloszlatása ellen, és végülis nem Vona volt az elnöke a Gárdának sem:))és Szegedi Csanád se jobbikos:))


az hogy nem értek egyet a Gárdával, vagy Jobbikkal az személyes dolgom, mindenkinek más az "izlése".. de azért ez sztem eléggé egy erkölcstelen huzás...


2010. aug. 14. 14:04
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

honnan tudom h csalja, ott voltam - e?


http://www.youtube.com/watch?v=RSRh0wl4aZM


persze ezt a Fidesz találta ki két szinész játsza el és a videón véletlen se Kiss Róbert látható egy másik oylan személlyel aki nem a felesége.. de irtam már, itt nem ezen van a hangsuly.. (pedig lehetne)


és igen, a Polgári Körös hasonlat eléggé jó szerintem is... szép lassan lehagyja a Jobbik a Gárdát mert már nincs rá szüksége...

2010. aug. 15. 09:45
 22/23 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy a Fidesznél még léteznek a polgári körök,és összetartóak... Az a szánalmas,hogy most a szocik is ezzel próbálkoznak,hogy polgári köröket alakitanak,a Fidesz mintájára... Nocsak sikeres volt a Fidesz polgári körei?
2010. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A FIDESZ-nél nem a polgári körök voltak sikeresek, hanem az a manipulációs technológia, aminek a polgári körök is részei voltak, mikor arra volt szükség. Az MSZP meg szerintem is szánalmas, nincs egy új gondolat, semmi értelmes elképzelés. Ezt hívják úgy, hogy agónia. Mindenki megkönnyebbülne már, ha véget érne.
2010. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!