Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs joga megtudni a...

Miért nincs joga megtudni a polgároknak a koronavírus járvánnyal kapcsolatos valós és részletes adatokat ? Miért van hírzárlat ?

Figyelt kérdés
A fontos és beszédes adatok titkosak. Csak néhány semmitmondó számot ismételget a törzs amikbe ők is belekeverednek.
2021. jan. 5. 20:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
26%
De hisz minden instrukciót megmondott Nyunyóka. "Kézmosás előtt mindenki mosson kezet", "amit megeszünk előtte mossuk le hipóban"
2021. jan. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
30%

18. úgy látom, neked mind1, mennyi információ lenne nyilvános, akkor is bele tudnál kötni, hogy "áhh, tuti van még valami, amit nem mondanak el..."

vagy kételkednétek a hitelességében.


vakcinát is azért hoztam ide, mert több orvos, tudós állítja, hogy nem lesz tőle semmi bajod....mi erre a válasz? "mennyi pénzt kaphattak, hogy ezt mondják?"...ennyit erről. ha van információ, az hazugság, ha nincs, akkor meg minek titkolóznak...

2021. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
12%
Mert ha tudnánk az igazságot, senki sem rettegne a koronanáthától.
2021. jan. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
6%

"18. úgy látom, neked mind1, mennyi információ lenne nyilvános, akkor is bele tudnál kötni, hogy "áhh, tuti van még valami, amit nem mondanak el..."


vagy kételkednétek a hitelességében."


Nem vagyok ennyire szemellenzős, de most bizonyítottan vannak elhallgatott információk és te erre csak annyit tudsz reagálni, hogy jóvanazúgy. Innentől kezdve ez nem vita, vagyok én, aki átláthatóságot akar és vagy te, aki telibesz*rja a lakosság informálását, de arra van energiád, hogy másokat leszólj. Bármennyien is jöttök össze kis családiasan, hogy lepontozzátok az ellent, abszolút megjósoltam, hogy ide fogunk kilyukadni. Egyetlen érvet tudtál felhozni a nyilvánosság ellen, hogy az újságírók esetleg rosszakat írnának... És amennyire titkolják a dolgokat, úgy tánik valós a félelmetek. Sajnos.

2021. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
83%

24. mégegyszer megkérdezem, utoljára és jó lenne, ha nem mellébeszélnél.


mi az az információ, amit elhallgatnak, és neked fontos volna?

azt állítod, bizonyított...bár továbbra sem értem, hogyha bizonyíték van rá, akkor aki ezeknek a bizonyítékoknak a birtokában van, hogy-hogy nem tud semmi konkrétumot?

2021. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
8%

[link]


Tessék, ebből számos olyan statisztikát ki lehet hozni, ami jelenleg nem elérhető.

2021. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy ez neked miért fontos...mit számítana az neked, hogy valaki mikor került be az ellátórendszerbe, milyen alapbetegségei vannak, mi a foglalkozása meg hogy hol lakik?
2021. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Az pl. elég sokat számít, hogy milyen alapbetegségei vannak.
2021. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
mennyit számít? elég sok krónikus beteg felépült vagy be sem került az ellátásba, míg mások meg meghaltak. a jelentésmintában meg igazából nem is dokumentálják mondjuk az alapbetegség mértékét, diagnosztizálásának idejét...szóval nem tudom, milyen reprezentálható statisztikát lehetne felállítani, ha ismernénk a fertőzöttek előforduló alapbetegségeit.
2021. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
Azt lehetne belőle jól látni, hogy kik azok, akiknek valóban vigyázniuk kell magukra, illetve akikre vigyáznunk kell. Persze a hatalom céljainak jobban megfelel, ha mindenki retteg.
2021. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!