Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miniszterelnök urunk asszonysá...

Miniszterelnök urunk asszonyságnak nevezte az egyik tudós asszonyt? Erre is (meg mindenre) miért ugranak úgy a nők, mint tyúk a takonyra, ha nem istenítik őket? Semmi rossz nincs ebben a szóban, de kiforgatta a nőegylet, hogy ez lekicsinylő...

Figyelt kérdés
Nem védem, meg absz nem vagyok kormánypárti, sem nem politizálok. De nem hiszem, h éppen akkor azt sértésnek szánta, egyszerűen csak így jött ki neki a szó. De az önérzetes női társadalom máris támadásba lendült (mint itt is szoktak, ha csak azt meri bárki nekik mondani, hogy 25 kg túlsúly, már zavaró sok pasinak egy nőnél). Egy nők egy külön árjafaj lesz lassan? Amelyről csak jót és szépet, vagy mehetünk a börtönbe. Lassan oda fogunk jutni.
2021. jan. 4. 18:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%

Amiért a szotyi napóleont is úgy kell megszólítani,hogy Miniszter elnök úr

Nem szoktatok parlamenti felszólalásokat nézni?

Ha véletlenül az ellenzék ezt a törpe tahó parasztot nem úgy szólítja meg, hogy "Miniszterelnök úr" akkor meg se adják neki a szót,lenèmítják.

És rászólnak,hogy helyesen szólítsa meg a nyomorultak,adja meg a tiszteletet...



Akkor fordítva miért nem lehet ezt elvárni?

Egyáltalán hogy lehet egy ilyen tapló az ország elèn?

Neki mindenkinek meg kell adni a tiszteletet,de ő maga meg se tud szólalni úgy ahogy illene.

Olyan primitív stílusban beszél, nem is gondolná róla az ember hogy egyetemen tanult

2021. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy eljutottunk oda, hogy mindenki megvet minket (Unió kitett a néppártból már), és mindenben az élen járunk (legtöbbet költenek saját maguk fizetésére az Euban, lakosságra levetítve itt halnak meg jelenleg a legtöbben koronában, sokszorosát költik a sporta az egészségügy vagy az oktatás helyett, legkorruptabbak is vagyunk már, sorolhatnám). És mégis még mindig van olyan elvetemült ember itthon, aki rájuk szavaz.
2021. márc. 24. 11:32
 23/26 A kérdező kommentje:
A lakásárak a fizetésekhez képest itt a legmagasabb, sorolhatnám még, mindenben a legrosszabbak vagyunk már.
2021. márc. 24. 11:33
 24/26 anonim ***** válasza:

21

Nem igaz, mindig "képviselő úr v. asszony"-nak szólitja a kérdezőt.

2021. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

De amúgy nem csak az gáz ha egy kutató orvost asszonyának szólított meg.

Legutóbb a rezidensek ez inasoknak nevezte.

Renget egèszsègügyi ember mondott gála,hála az új szerződésnek. ( Aki aláírta se boldog, kényszerből írták alá.) De tudjátok ez neveletlen mert a hiányzo munkaerőt önkèntesekből pótolják,akiknek még csak nem is fizetnek semmit. Mocskos egy kormány. Legalább tisztelet adja már meg a magyar emberek felé. Annyira érezhető neki csak a hatalom számít,az emberek már nem


Egy interjúban a gyerekeket közjószágnak bas.zki.

Igen tudom létező fogalom a közgazdász világában de akkor se mindegy milyen környezetben használjuk.

2021. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

De értem,felesleges ekkora problémák felett ezekre is figyelni. Értem mit akartál kérdezni vagy mondani. Ennél sokkal nagyobb problèmák is vannak

De ezek a megnyílvánulásokra szerintem muszáj figyelni. Ezek szavak ,mondatok nagyon sokat jelentenek.

2021. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!