Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz folytatása ennek...

Mikor lesz folytatása ennek az interjúnak szerintetek? Ma a 24.hu leadott egy cikket, amiben felsorolt idei híres eseteket. Benne volt a Karácsony interjú is a köztv-ben.

Figyelt kérdés
Ez fenomenális ez az interjú! Mikor lesz folytatás, órákig képes lennék nézni, és sajnos csak 25 percig tartott.

2021. jan. 1. 11:25
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Esetleg be is linkelhetted volna hogy mi is nevessünk
2021. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2021. jan. 1. 12:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt van de egyébként nekem mindkét szereplőt jó hallgatni, és nem azért mert nevetek rajtuk hanem mert szuper ahogy összeszedetten és dinamikusan érvelnek a saját álláspontjuk mellett. De a sok vita miatt is ennek az interjúnak több részesnek kellene lennie, hogy igazán ki tudjanak bontakozni.
2021. jan. 1. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas a köztévé... és ezt nézik a vidéki milliók... nem csoda, ha oda szavaznak.
2021. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4, te láttál már a Tconmál, vagy a Vodafonnál "vidéki" díjcsomagot?


A világ két vezető cége, ne legyél már ilyen vidéki!

2021. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5

A falusi csóró marikanéni úgy is csak azt hiszi el amit a köztévé mond.

2021. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom sokan nézik a köztv-t, de pl én bevallom soha nem néztem ezt a mostani köztv-t, mert semmilyen tv-t nem nézek. Olvasni szoktam inkább, és néha a youtube-on megjelenő műsor amire rákeresek. A hír témájú műsorokkal az a bajom, hogy olyan mint egy folyamatos reklám, mindig az adott oldal burkoltan hazabeszél, ezen azért az olvasott anyagban jobban át lehet futni. De pl ez az interjú jó volt, mert a témák érdekelnek, és az hogy itt nem a szokásos burkolt véleményformálás volt hanem nyílt konfliktus higgadt szinte optimista hangnemben.
2021. jan. 1. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!