Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt hajtogatják, hogy...

Akik azt hajtogatják, hogy vakcina nélkül nem lehet majd semmit sem tenni! Ti erre vágytok, hogy ennyire fújjátok ezt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 19:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10

Azok hisztiznek, akik olyanokat híresztelnek, hogy vakcina nélkül nem csinálhatsz semmit. Én nem személyeskedtem, de tudod mit, legyen! Ha én g@ci vagyok, akkor te meg aljas féreg, aki egy számára ismeretlen embert leg@cizz, mert nem egyezik a véleménye. Mekkora egy frusztrált gyökér lehetsz, te jó isten....

2020. dec. 28. 19:49
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Én most olvastam hogy Németországban igyekeznek nem elérni azt hogy ne lehessen semmit csinálni vakcina nélkül.

Ha itt szivatják a népet akkor odaköltözöm és élek tovább.

2020. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

„Én helyesnek tartom, hogy legyen igazolásuk azoknak, akik immunisak a COVID-ra, vagy azért, mert már túlestek rajta, és rengeteg antitestük van, vagy mert beoltatták magukat. Nem ördögtől való dolog ez: létezik egészségügyi kiskönyv. Persze nem azt mondom, hogy másoknak semmi joguk ne legyen semmihez, de bizonyos munkaköröknél érthető, hogy ez alapkövetelmény kell legyen.”


8: Tegyük fel, hogy 10-20-30 éve vegán vagyok, rendszeresen mozgok, ennyi ideje elkerült még a legkisebb nátha is. Akkor miért kellene hátrányt szenvednem azokkal szemben, akiket évente akár többször is ágynak dönt - mondjuk - a sima influenza, és beoltatták magukat? Inkább azt kellene vizsgálni, hogy ki mennyit hiányzott a munkahelyéről betegség miatt, eszerint már lenne értelme diszkriminálni. Persze ez sem túl etikus, de sokkal több értelme lenne.

2020. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
khm [link]
2020. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13 Röviden: Mert semmi bizonyíték nincs arra, hogy a vegánok nem kaphatják el a COVID-ot. A korlátozásnak meg az én olvasatomban nem az lenne a lényege, hogy szivassanak mindenkit orrba-szájba, aki nem adatja be magának a vakcinát, hanem az, hogy garantálva legyen olyan helyeken az ember, ahol a fertőzésveszély különösen nagy, illetve a fokozottan veszélyeztetett emberek fertőzésveszélye minimálisra csökkentsék. Vannak idős, emberek, akiknek a vakcina kifejezetten ellenjavallott, és veszélyeztetett csoportba tartoznak. Az ő védelmükbe pl. fontos.

De ha annyira ellenzed a vakcinát, megfertőzheted magad szándékosan, remélhetőleg kis tünetekkel túlesel rajta, remélhetőleg rengeteg antitested lesz, és remélhetőleg ez is elég lesz ahhoz, hogy a vakcinát helyettesítsd, és kapj erről egy igazolást. A vakcina beadását ill. a nagy mennyiségű antitestet nagyon jól lehet igazolni, de azt, hogy ezeréve vegán vagy, és hogy tuti, hogy nem fogod elkapni soha a koronát, hát azt nem.

2020. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!