Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt hajtogatják, hogy...

Akik azt hajtogatják, hogy vakcina nélkül nem lehet majd semmit sem tenni! Ti erre vágytok, hogy ennyire fújjátok ezt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Majd rajossz.. pont most volt. a hirekben elobb, h nem. tudom melyik legitarsasag mar bejelentette h csak beoltott utasokat hajlando szallitani a jovoben.
2020. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1

Egy darab a több ezer közül... És? Akkor majd az szépen csődbe megy, ha ezen a hozzáálláson nem változtat. Nincs annyi oltóanyag, hogy ezt meglehessen mindenkitől követelni, ezt fixen még átfogják azok a kevesek is gondolni, akik most ezt szorgalmazzák.

2020. dec. 28. 19:27
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
A két dolognak nincs köze egymáshoz. Nem hiszem, hogy aki meg van róla győzőve, hogy vakcina nélköl nem lehet majd semmit sem tenni az konkrétan és feltétlenül arra (a vakcinára?) vágyik.
2020. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

"Egy darab a több ezer közül"


Nincs többezer légitársaság.

2020. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Sima esti provokálós kérdés.

[link]

Megmondta a német belügyminiszter is, max utazásnál lesz ez.

2020. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Állj már le ezekkel az oltásos kérdésekkel amit 20-30 percenként teszel ki , unalmasak már.
2020. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#4

Akkor több száz, több tucat... Ne ebben hasogasd a szőrszálat.

#5

Ez is engem igazol valamilyen szinten, de mindegy.

#6

Az első kérdésem volt ez ezzel kapcsolatban, de ne zavarjon.

2020. dec. 28. 19:37
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Én helyesnek tartom, hogy legyen igazolása azoknak, akik immunisak a COVID-ra, vagy azért, mert már túlestek rajta, és rengeteg antitestük van, vagy mert beoltatták magukat. Nem ördögtől való dolog ez: létezik egészségügyi kiskönyv. Persze nem azt mondom, hogy másoknak semmi joguk ne legyen semmihez, de bizonyos munkaköröknél érthető, hogy ez alapkövetelmény kell legyen.
2020. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

"#4


Akkor több száz, több tucat... Ne ebben hasogasd a szőrszálat."


Egyébként elnézést kell, hogy kérjek. Utánanéztem, és sokkal több légitársaság van, mint gondoltam. Szóval bocs.

2020. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez van előírva. Járványszimulációs gyakorlat két hullámban, majd oltás. A gyakorlat része, hogy a kormányoknak a lehető legtöbb embert úgy kell beoltaniuk, hogy nem tehetik azt kötelezővé. Tehát akkor miről beszélünk?
2020. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!