Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem a politikusaink...

Miért nem a politikusaink ilyen becsületesek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok példát látok napi szinten arra hogy milyen emberek mászkálnak közöttünk, a legutolsó eset apropóján fogalmazódott meg bennem ez a kérdés.


Egy motorhoz tartozó eredeti kézikönyvet szerettem volna megvenni egy csoportban. Aztán közelte a tag hogy már elkelt én ráígértem neki előre utalással a meghirdetett ár 2x-esét mire közölte hogy sajnálja de már odaígérte másnak. Pedig simán megtehette volna hogy nekem adja oda..

Kérdezem én miért nem ilyen emberek a politikusaink?


2020. dec. 21. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert becsületes ember alapból nem megy politikusnak. Az állandó fenyegetések, bűnözés, egymás földbe taposása napi szinten megy közöttük, egyetlen normális ember nem tudja ezt elviselni, és nem teszi ki ennek a családját, rokonait, ismerőseit. Ezért is nincs egyetlen egy normális, becsületes ember a politikában egyetlen országban, egyetlen politikai oldalon sem.
2020. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha egy politikusnak azt mondanád, hogy becsületes vagy, vérig sértődne.
2020. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gondolom nem 10millió Ft volt a kézikönyv :) Ha arra ígértél volna rá még 10 milliót, akkor nem biztos, hogy ilyen becsületes lett volna :)

1000Ft pluszért én se adtam volna neked ha már odaígértem másnak. Ha 10ezret adtál volna, akkor elgondolkodtam volna rajta :)

2020. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát több volt mint 10 ezer...
2020. dec. 21. 16:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak tényleg én beleélveznék a nadrágomba ha ilyenek ülnének ott...
2020. dec. 21. 16:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha ennyire fontos volt, hogy több, mint 20ezer Ft-ot adtál volna érte, akkor megkérhetted volna, hogy fotózza le az oldalakat és küldje el 5ezerért. Vagy nem a tartalma volt fontos, hanem a régisége? Valami gyűjtői cucc?
2020. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló. Csak én hűllőt ajándékoztam ingyen. Egy gyerekes családnak, ahol kicsit idősebb volt a gyerek 14-15. Aztán jött valami fószer aki nyomta volna a pénzt és nem értette meg, hogy már oda lett ígérve. :) Nem a pénz az első ...
2020. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eredeti be kellett volna hogy meglegyen a motoromhoz, ez a kézikönyv. Ugyanúgy egy vagyont lennék hajlandó fizetni ha valaki visszaadná nekem a gyári szerszámkészletet hozzá amit ugye frankón az előző gazdái eltüntettek..
2020. dec. 21. 16:34
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Rajtad múlik kire szavazol.
2020. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Rajtad múlik kire szavazol."


Kire kellene szerinted? Ha már így felvezetted akkor mond meg kérlek. :)

Nem fogom kommentálni bármi is az csak tényleg jó lenne tudni.

2020. dec. 21. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!