Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gárda-tagok! Tag maradsz,...

Gárda-tagok! Tag maradsz, így, hogy kiderültek Kiss Róbert hazugságai?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tag, de azt hittem, ez a társaság képvisel valamit, erre pont a "fejes sza.rta" torkon az egészet.

Van, aki ezek miatt kilép? Hogy viszonyultok ezek után az egészhez?


2010. aug. 12. 17:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:38


Kiss Róbert a saját hülyeségének köszönheti az egészet. Ha nem hazudozott volna nem történt volna ez. Fölösleges hazudni! Úgyis mindig minden kiderül...!

2010. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

a legtöbb hozzá szólásból látszik, hogy kik akarják az ország érdekeit képviselni -.-

az 53-ast még a saját bagázsa is leoltja!

2010. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

jó is BLIKKET olvasni ...

ugye?


más ember magán életén rágódni ... az a jóó

2010. aug. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Remélem a kórházakból nem rúgják ki az összes orvost,aki csalja a feleségét....
2010. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az sem elképzelhetetlen, hogy azt a nőt lefizették, és azért kavart a gárda parancsnokával. hogy ilyen módon kompromittálják, és tönkretegyék. Ha egy igazán szívdöglesztő nő ráhajt egy pasira (pl. mert sokat kaphat érte), akkor elég nehéz lehet neki ellenállni. Én még nem voltam ilyen helyzetben, ezért nem tudom, csak gondolom. A politika bizony nagyon aljas dolog, a cél szentesíti az eszközt, és bizony bőven vannak, akik semmilyen eszköztől nem riadnak vissza. ha figyeltétek a tavaszi választásokat megelőző kampányt, tudnátok példákat sorolni. De most is lesz bőven, megint kampányidőszak van.

Az emberek meg bevesznek sajnos mindenféle maszlagot, amit a fősodratú média nyomat nekik. Én inkább azon csodálkozom, hogy nem ennél sokkal előbb készítették ki a gárda vezetőjét...

2010. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem biztos, hogy lefizették a nőt, ez csak egy elmélet.
2010. aug. 18. 16:52
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök minegy, hogy lefizették-e. Ha ingyen mászik rá valaki és az erkölcs szeretet család stb. hirdetése után megkeféli, az miben rosszabb, mintha a valakinek fizettek? A pasas így is egy gerinctelen gyökér, az mindegy, hogy a nőnek ő jön-e be vagy zsé.
2010. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha lefizették akkor is el kellett volna utasítania, vagy legalábbis ha már nem szeretik egymást a feleségével régen beadni a válópert.
2010. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, ezért kérdeztem, hogy a tagok hogy viszonyulnak hozzá, hogyha a már a főkapitány is szembe megy az elvekkel ?
2010. aug. 18. 21:34
 20/21 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem biztos, hogy lefizették a nőt, ez csak egy elmélet"


Elmélet, de elég lehetséges elmélet. Nem az első és egyetlen eset, hogy felhasználnak egy nőt valaki ellen, és persze utána telehisztizik álságosan a médiát. Kovács Lászlónak vajon nem volt luxusk..ja Brüsszelben? De volt, csak arrűl nem témáztak ennyit, és ennyi felé, és le sem mondott, vagy mondatták. És lehetne még eseteket sorolni biztosan. Nem védeni akarom a hűtlenséget és a félrelépést, de ha az "elmélet" igaz, akkor a megvalósítója nagyobb gazember, mint a gárda főkapitánya, és őt kéne mocskolni leginkább. A gárda pedig nem azonos még így sem a vezetőjével. Aki ezért kilép, az legalább annyira elvtelen, mint egy hűtlenkedő ember. Szerintem a kérdező is csak a műhiszti keltésében érdekelt, az ellenérdekű fél oldalán álló egyén lehet, báránybőbe bűjt farkas, lehet, hogy vastagon benne is van az egész ügyben, itt csak eljátsza ezt a naív kérdező szerepet.

2010. aug. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!