Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit kereshet Novák Katalin...

Mennyit kereshet Novák Katalin férje, ha szerinte nem az a fontos, hogy egy nő annyit keressen, mint egy férfi, és ő havi 3 milliót keres?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván nem magára értette, hanem egy mezei cukrászra, akárkire.
2020. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Van egy rossz hírem a számodra: Novák Katalin a legnépszerűbb politikusok egyike. Attól, hogy 1 nap alatt 5x felteszed róla majdnem ugyanazt a kérdést egy kb. 70-80 látogatóval rendelkező oldalon, csak magadat teszed nevetségessé... :)
2020. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Novák minden, csak nem népszerű. Legfeljebb a Fideszesek körében. Fogalma sincs arról, hogyan él a magyar családok többsége. Csak mondja a propagandáját.
2020. dec. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

@2 Jól mutatja is az ország pszichés állapotát.


Nováknál visszataszítóbb és károsabb politikus igen régen volt a magyar politikában és ebbe beleértem az Orbán-Gyurcsány párost is.

2020. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én nagyon hasznosnak találtam a videót. Csak tanácsokat ad, hogyan viselkedjünk, hogy a család otthon jól működjön, születhessen még több gyerek. Várom a következő részt,egy fitneszvideót amit Norbival együtt forgatnak "hogyan maradjunk karcsúk, hogy tetsszünk a férjünknek", aztán jöhetne egy fehérneműs hastánc is a "hogyan tartsuk meg a férjünket, hogy ne lépjen le egy fiatalabb nővel".
2020. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!