Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok szerint...

A balliberálisok szerint miért baj az ha egy magyar megissza a magáét?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 13:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
43%
#20 Igen, igen, te döntöd el, hogy ki magyar és ki nem :D
2020. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
8%

21:

Ti ballibek mindent fikáztok, ami magyar, akkor meg mi a francról beszélsz?

2020. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ez is zseniális következtetés, hogy ballib vagyok. Csak nem tudom honnan veszed :D
2020. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk onnan, hogy magadra vetted a kérdést.
2020. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Legalább értelmesen tennéd fel.
2020. nov. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk eleve nem én tettem fel a kérdést.
2020. nov. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha én rühellem a pálinkának még a szagát is akkor nem vagyok magyar?
2020. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem mondott senki. Én meg a tejfölt nem szeretem, pedigaz is sok magyar étel alap összetevője. De ettől mégnem fikázom le a tejfölös magyar ételeket, hanem azokat is a kultúránk részének tekintem.
2020. nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A kultúránk része lehet a pálinka. Ezzel nincs is baj, de ettől nem lesz alapvető élelmiszer.

Abban az országban, ahol mindenki ismer min. 5 alkoholistát (ha nem ismersz, akkor valszeg te vagy az.:D), nem feltétel ízléses azzal dobálózni, hogy a pálinka alapvető élelmiszer.

És marhára nem jó elbagatellizálni a "magyar ember megissza a magáét" ügyet.

A belem kifordul amikor valaki romanticizálja az alkoholizmust, mert ezt a mondatot azok használják, akik mindennap letolnak néhány páleszt, kisérik kőbányaival vagy aranyfácánnal, este mindig részegek, rosszabb esetben keményen balhéznak otthon, esetleg tettességig is folyamodnak.

Mindenki iszik nagyjából alkoholt, ezzel nincs is semmi baj, amíg heti egy, max kirívó esetben heti kétszer történik.

De az, hogy esténként egykét pálesz lemegy, az már keményen alkoholizmus. És akkor is az lesz, ha vörös fejjel, tejfölös csirkepaprikást zabálva, nagymagyarországos-cirádás falidísz előtt azt mondogatod, hogy "magyar ember megissza a magáét". Ettől nem leszel jobb bármelyik útszéli kocsmás alkesznál.

2020. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!