Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elárulná valaki hogy ezeknek...

Elárulná valaki hogy ezeknek a vírus miatti korlátozásoknak mi értelme?

Figyelt kérdés

Azt kellene csinálni hogy aki fél, meg idős vagy beteg, az ne menjen sehova.


A többi ember meg hadd élje az életét.



2020. nov. 23. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11%

#10 "az hogy legalább a normális nyugdíjasoknak akik vigyáznak magukra lehetőség van biztonságosan vásárolni."

Ez eddig oké, önmagában így el is fogadnám az idősávot. Én arról beszélek, hogy az idősávon kívül miért mehetnek, "saját felelősségükre"? Akkor én miért nem vehetem le a maszkot az utcán, másoktól távol saját felelősségemre? Miért nem mehet mondjuk könyvtárba, konditerembe vagy színházba aki akar, saját felelősségére? Szerintem világos az ellentmondás.

2020. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem veheted le 11-es, mert azt nem a saját felelősségedre teszed.

A maszk akkor működik ha mindenki hordja, mert a tünetmentes betegektől védi a többi embert.

2020. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9 . A tesztért ami persze csak gagyi mert abból nem lehet megállapítani a vírust,20000 ft-ot kérnek.viszont a vakcinát ingyen adják.Most bele zavarodtam,hogy van ez?Tesztért fizetni,oltásért meg már nem kell.ezért a kérdésért most én vagyok a hűlye vagy engem néznek annak?
2020. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!