Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok! Milyen sorsot...

Magyarok! Milyen sorsot szántok Gyurcsány Ferencnek megváltás vagy kárhozat?

Figyelt kérdés

Tehát abban a tudatban kell meghalnia, hogy ő a böszme, aki elqúrta vagy pedig 2022-ben újra megszavazzátok miniszterelnöknek?

Ezáltal megadjátok Gyurcsánynak a lehetőséget, hogy kijavítsa a hibáit és újra írja a történetét, ezáltal pedig elnyerje a megváltást



2020. nov. 23. 00:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem megváltás. Keresztényként Orbánnak sem kívánok kárhozatot, habár mindent megtesz érte. Börtönt Orbánnak és Gyurcsánynak is jó sok évet, de kárhozatot egyiküknek sem! Számoljanak el az Isten előtt a tetteikért mindketten, aztán az Úré a döntés. Bár, ha Péter háromszor tagadta meg Krisztust, Pál meg addig üldözte a keresztényeket, míg le nem esett a lováról, akkor Gyurcsánynak (és vele együtt Orbánnak is) van esélye az üdvösségre. Isten irgalma óriási.
2020. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
59%
Újra megszavazni? Elfelejtetted hogy mit művelt már korábban az országgal?
2020. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
megváltás vagy kárhozat?te is csak végletekben tudsz gondolkozni.megfertőződtél a politika vírusával és nincs rá gyógymód.
2020. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
36%
Miniszterelnök nem lesz az már most fix. viszont ott lesz a háttérben, ami elég nagy baj. Ez sokak számára visszatartó erő lesz, akik ugyan utálják a hatalmat, viszont a fletót is. Elég sokan vannak így.
2021. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
55%
Csak még egy utolsó Ferit.
2021. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
37%

Soha többet gyurcsótányt!

Már az elég lenne ha eltűnne a politikából. És néha az agymenései azt sugallják, hogy ez valami kényszeres dolog lehet nála, így akár egy büntetéssel is felérhetne neki.

2021. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Megváltást, nyilván.

De én nem vagyok ehhez senki, szóval csak szorgalmazni tudom, hogy mielőbb odakerüljön, ahol majd megszületik a döntés.

2021. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Szent legyen a neve!
2021. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
GY1G.
2021. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Gyurcsány egy géniusz így van.
2021. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!