Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok! Milyen sorsot...

Magyarok! Milyen sorsot szántok Gyurcsány Ferencnek megváltás vagy kárhozat?

Figyelt kérdés

Tehát abban a tudatban kell meghalnia, hogy ő a böszme, aki elqúrta vagy pedig 2022-ben újra megszavazzátok miniszterelnöknek?

Ezáltal megadjátok Gyurcsánynak a lehetőséget, hogy kijavítsa a hibáit és újra írja a történetét, ezáltal pedig elnyerje a megváltást



2020. nov. 23. 00:05
A kérdező szavazást indított:
Megváltás.
Kárhozat.
71 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%

Vonuljon vissza a dácsájába, és ha akarja, igya halálra magát, mint Horn Gyula és társai.


A magyar történelem egyik legkártékonyabb, legaljasabb képződménye.

2020. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
1. Már bocs, de a magyar történelem egyik legkártékonyabb alakja az Orbán Viktor !
2020. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%

Igazán nem értem, hogy hogy lehet a parlamentben még mindig, inkább már megint kéne ott lennie (vagy inkább nem), mert szabadulnia kellett volna már a börtönből.

Egyébként valamelyik népmesében volt, hogy az ördöggel szövetkezett valaki, de mondhatni kirektelte, a Mennybe nem engedte be az Isten, és az ördög sem a pokolba, úgyhogy ott ül a felhőkön, kb ezt gondolom neki is, ez lehet a legunalmasabb, és így a legdurvább büntetés is.

Amúgy ateista vagyok… és balos…

2020. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Ketteskének: a magyar politikában valójában szerintem csak kártékony alakok vannak ma, szerintem több értelmes dolgot hallok a majomházban az állatkertben, mint a politikában Magyarországon. egyébként hármas vagyok
2020. nov. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Ő azt mondta, hogy nem lesz miniszterelnök-jelölt. Hogy mersz kételkedni az igazmondásában? :)
2020. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
Epedve várom pedig, hogy visszahozza a 300ft-os vizitdíjat(milyen jó lenne most...) meg a franciáknak megint eladja az elektromos szolgáltatást, a kizavart bankokat, stb.
2020. nov. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%
Ne bántsátok Gyurcsányt!
2020. nov. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Béla211 ***** válasza:
75%
Lőrincel és Orbánnal egy cellában.
2020. nov. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Béla211 ***** válasza:
64%
Minimum 5 évet. Akkor beszélhetünk utána megváltásról.
2020. nov. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%
senkit sem érdekel Gyurcsány a fideszes nyomoroncokon kívül
2020. nov. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!