Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet e tüntetésekre számítani...

Lehet e tüntetésekre számítani a bevezetett korlátozások miatt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 13:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mivel ügyesen betiltottak mindenféle gyülekezést és ha jól tudom, most különleges jogrend van érvényben, így mindenki megnézheti magát, aki az utcán akar tüntetni.
2020. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Akinek van egy kis esze és van benne egy kis empátia, az tudja, hogy ez nem csak szükségszerű, de lehetne sokkal rosszabb is.
2020. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 árokpart ***** válasza:
26%
Igen lehetnek és lesz is 15-én 16-n a Kossuth téren a Parlament előtt.
2020. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nyugaton elég komoly tüntetések voltak.. csak a média nem nagyon számolt be róla
2020. nov. 9. 13:59
 5/32 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
40%

"Igen lehetnek és lesz is 15-én 16-n a Kossuth téren a Parlament előtt."


Ha az ellenzék nem fújja le a tüntetést, akkor egyértelmű, hogy politikai kérdést csinálnak a koronavírusból!

2020. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nem az ellenzék fog tüntetni

Kormánypártinak és ellenzékinek is össze kell fogni a korlatozások ellen

2020. nov. 9. 14:07
 7/32 anonim ***** válasza:
9%

"szükségszerű"


Az embereket többsége éjszaka alszik, ezzel és enélkül is, kivéve, aki több műszakban dolgozik. Az intézkedések csak lehetőséget adnak a rendőröknek, hogy a munkába járókat zaklassák.


Ha már a szélsőbaloldal mindenképpen vinnyogni akar, akkor vinnyogjon azért, fogja rá, hogy az egészet azért csinálják, hogy az SZFE bohócokat illegálissá tegyék. Persze most már ez is késő lenne, mert kínos GYK-ról ötletet lopni.

2020. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%
Lehetnek. Rengeteg embernek elfogyott már annyira a türelme, hogy egy bírság is megéri neki, csak hogy demonstrálhasson.
2020. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%

"Kormánypártinak és ellenzékinek is össze kell fogni a korlatozások ellen"


Szerintem sokkal fontosabb lenne a vírus terjedése érdekében összefogni, dehát amint eddig láttuk, az kivitelezhetetlen dolog. Magyarországon csak az számít, hogy ki mondja, nem az, hogy mit.

2020. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Kit érdekel ki mondja

A vírusellenesek vannak többen akik nem akarnak korlátozást

Eddig úgy volt hogy nem lesznek

2020. nov. 9. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!