Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsok! Ti...

Fidesz szimpatizánsok! Ti beadatnátok magatoknak a bizarr forrású orosz vagy kínai covid oltást? Vagy várnátok az olyan országból érkezőre, ahol szakmai szempontok az elsők és nem ilyen uram bátyám rendszer van?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 22:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én pl. szívesebben adnám be ha előtte a 133 legbátrabb kapná meg.
2020. nov. 8. 00:10
 12/16 anonim ***** válasza:
19%

"Pedig ez nem pártpolitikai kérdés. Értelmes ember orosz oltást nem adat be szerintem."


A legjobb egészségügyi dolgok amik valóban működnek scenar stb. mind orosz cuccok.

2020. nov. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Megvárom, amíg a nagyszámú humánteszt végére érünk a leendõ magyar Darwin díjas hívõkkel.


Hajráviktor XD

2020. nov. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én ellenzéki vagyok, és az oroszokban nem bízok meg. Lehet a ruszkik már a 6G chipjeit rejtették el az oltásukban. 🤣🤣🤣🤣🤣
2020. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elkaptad a betegséget nem ér semmit az oltás. Az oltás arra való, hogy megtanítsa a szervezeted hogyan védekezzen a kórokozó ellen ha egyszer majd megtámadja.
2020. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem bíznak az oroszokban. A legjobb ország
2020. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!