Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csinálják azt itt...

Miért nem csinálják azt itt is mint a románok? Iskolák zárva és az egyik szülő bérének 80%-át állja az állam-mert kimarad a munkából? Csoda Orbániában ilyen miért nincs?

Figyelt kérdés

Uyge azt mondják az iskolákat nem lehet bezárni mert akkor a szülőnek otthon kell maradni a gyerekkel és nem kap bér a szülő.

Na kérem. Mondjuk eleve kérdés egy 14+os középiskolás „gyerekkel“ miért kéne bárkinek is otthon maradni.

De nem ez a fő kérdés. Hanem az ezt itt Csoda Orbániában Európa Motorjában miért nem csinálják ugyanígy? Iskolák kaputt, szülő otthon (elég az egyiknek) és a bérének 80%-át állja az állam.

A másik meg dolgozhat.


Hogy MIBŐL??? Hát a stadionokból. Például. Vagy lopjanak el kevesebb EU-s pénzt. És meg kis van miből.


2020. okt. 28. 17:20
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

" Szóval te nem tanultál semmit, "


Semmit a világon, csak épp letettem egy komplex angol felsőfokot, aminek többx nekirugaszkodtam korábban tanári segédlettel és nem jött össze.

Most NULLA tanári segítséggel nekifeküdtem , youtube videók stb és lám csont nélkül 95 %-os vizsgát tettem. Ennyire "nem " tanultam.

2020. okt. 29. 08:45
 22/28 anonim ***** válasza:
91%
És jééé, felfedezted azt amid nyilvánvalóan milliószor elmondtak neked a szüleid, tanáraid, hogy tanulni senki nem tud helyetted. Bravó!
2020. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
22! vagy azt, hogy a tanárok túlfizetet ingyenélök, akijre szinte semmi szükség, és csak gátolnak a fejlödésben.
2020. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#23 Milyen fejlődésben? Láthatólag éppen olyan ostoba vagy mintha maradtál volna az óvodában.
2020. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

#25 Nem, ne járj be. Mindenkinek jobb ha te nem mész közösségbe a sok értelmes fiatal közé.

Nyugodtan hivatkozhatsz mentális betegségre, szerintem első körben megadja neked bármelyik pszichológus hogy nem vagy közösségbe való és máris nem kell bejárnod, lehetsz magántanuló. Amúgy gondolom elmúltál 16 éves, tehát nem is vagy tanköteles.

Apáddal, anyáddal meg neked kell lemeccselned ezt a suli dolgot. Szerintem menj el nyugodtan árufeltöltőnek vagy segédmunkásnak, esténként meg leülhetsz a monitor elé és egyedül tanulhatsz ha akarsz. Hajrá!

2020. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

" a sok értelmes fiatal közé."


A sok értelmes fiatal a "katonás" jegyeivel... 1-2-1-2, meg a kismillió bukással, osztályismétléssel stb. A sok értelmes fiatal, akinek nincs 1 könyve-füzete, mert úgy jön suliba hogy semmi nincs nála még 1 toll se, csak a mobil. A sok értelmes fiatal, aki 11. oszt korában is ugyanazt a headway elementary elemi szintű angol könyvet tanulja mert három év alatt se lépett túl az elementary szinten.


A sok értelmes fiatal mi?

2020. okt. 29. 10:21
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Téged minősít, ha valami gyűjtő iskolába jársz. Nyilván nem a szorgalmad és a csillogó intellektusod miatt nem vettek fel még egy közepes gimnáziumba sem. Ha pedig tanár/titkár/takarító vagy, ahogy más kérdéseidben állítod, akkor nyitva előtted az ajtó, biztos vagyok benne, hogy más intézményekben is örömmel fogadnak majd (de egyébként pl a takarítónak nem qrva mindegy, hogy a diákok hordanak-e magukkal füzetet?). Bár szerintem is mindenkinek jobb lenne, ha leszázalékoltatnád magad.
2020. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Sunshinedoll ***** válasza:
59%
Nálunk látszatintézkedések vannak, mindig is azok voltak.
2020. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!