Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok ezt a koronavírus...

Támogatnátok ezt a koronavírussal kapcsolatos intézkedést?

Figyelt kérdés

Mindenki aki fél vagy aggódik ettől a járványtól jelentkezhetne egy ingyen minőségi komplett vegyvédelmi ruháért amit az állam biztosítana 1 esetleg 2 havi megemelt adóért cserébe amit mindenki fizetne. Ennél jobb védelem ugyebár nem nagyon van szóval nem kellene félniük többet hogy elkapják a koronavírust. Cserébe viszont törölve lenne minden korlátozó intézkedés amit a járvány kitörése óta hoztak. Tehát: Nincs maszk, nincs boltbezárás, nincs távolságtartás, visszatérne az élet úgy ahogy 2019-ben volt. A befizetett pénz pedig a gazdasági fellendülés miatt szerintem többszörösen megtérülne. Így az egyik oldal örülhetne hogy visszatért az élet a rendes kerékvágásba és nem kell többet erről a koronahisztiről hallani, a másik oldal pedig nyugodt szívvel mehetne az utcára a vegyvédelmi ruhában és röhöghetne a markába hogy az idióta járványtagadók fel fogják dobni a papucsot Charles Darwin törvényei szerint.


Szerintem hibátlan a felvetés, ti szeretnétek ha így el lenne intézve ez a járvány?


2020. okt. 2. 09:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
72%

Eggyáltalán téli ruhához hogy veszel fel egy vegyvédelmi ruhát?

Télen kb életveszélyes a bepárásodás miatt.


Egyébként is, rohadt drágák ezek a juhák egy év alatt hogy szerzel be eleget?

2020. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a nemzeti vagyonból építsünk pár atombunkert és vásároljunk pár hidrogénbombát fertőtlenítés céljára...


Most komolyan szerinted reális hogy mindenki majd vegyvédelmi felszerelésben ugrik ki a boltba?

2020. okt. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!