Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok ezt a koronavírus...

Támogatnátok ezt a koronavírussal kapcsolatos intézkedést?

Figyelt kérdés

Mindenki aki fél vagy aggódik ettől a járványtól jelentkezhetne egy ingyen minőségi komplett vegyvédelmi ruháért amit az állam biztosítana 1 esetleg 2 havi megemelt adóért cserébe amit mindenki fizetne. Ennél jobb védelem ugyebár nem nagyon van szóval nem kellene félniük többet hogy elkapják a koronavírust. Cserébe viszont törölve lenne minden korlátozó intézkedés amit a járvány kitörése óta hoztak. Tehát: Nincs maszk, nincs boltbezárás, nincs távolságtartás, visszatérne az élet úgy ahogy 2019-ben volt. A befizetett pénz pedig a gazdasági fellendülés miatt szerintem többszörösen megtérülne. Így az egyik oldal örülhetne hogy visszatért az élet a rendes kerékvágásba és nem kell többet erről a koronahisztiről hallani, a másik oldal pedig nyugodt szívvel mehetne az utcára a vegyvédelmi ruhában és röhöghetne a markába hogy az idióta járványtagadók fel fogják dobni a papucsot Charles Darwin törvényei szerint.


Szerintem hibátlan a felvetés, ti szeretnétek ha így el lenne intézve ez a járvány?


2020. okt. 2. 09:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Szóval pár buta majom miatt, az értelmes többség hordjon drágán vegyvédelmi ruhákat, hogy az a pár hülye akik csak abban hisznek amit szigorúan szbadszemmel látnak, kényelmesen járkálhassanak, mert egy éphogy picit kényelmetlen maszkot derogál felvenniük?
2020. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
11 Azért már nincsenek olyan kisebbségben azok a buta majmok, a buta majmok is hozzájárulnának a pénzükkel a vegyvédelmi ruhákhoz, a vegyvédelmi ruha pedig elsősorban téged védene meg és hát gondolom nem kell taglalni hogy mennyivel hatásosabb lenne egy ilyen ruha egy egyszerű maszktól. Egyéb kérdés?
2020. okt. 2. 10:07
 13/22 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom. Nem értem.
2020. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13 Ez aztán a válasz. Amúgy bírom hogy már vagy 12 ember nyomott rá arra hogy nem szeretné ezt a rendszert de még egy ellenérvet nem kaptam.
2020. okt. 2. 10:14
 15/22 anonim ***** válasza:
9%

Elárulom sokaknak hogy láttam a rákot egyszer szeretett anyámon akit 6-hónap alatt teljesen leépített és megölt ő volt a méhnyakrák 98-ban 52-éves volt.

Majd feleségemen akinek egyik mellébe került őt életben hagyta most már gyógyultnak van nyilvánítva .

Na így láttam van még kérdés 5-ös, 7-es ?

2020. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
37%

Szóval ha nem láttad volna a rokonaidon, akkor abban sem hinnél...


Egyébként a masz kézfertőtlenítő kombó épp eleget véd.

Vagyis hogy a maszk másként véd mint a vegyruha, nem a ránk érkező vírusok ellen nyújtja a legnagyobb védelmet, hanem a tovább adást gátolja nagyon produktívan.


Konkrétan ha van egy fertőzött, és nem tud róla, de hordja a maszkot, még a tömegközlekedésen sem fertőz meg eséllyel senkit.


És tök mindegy hányan vannak a hülyék, ha egyszer a makacsságuk értelmetlen.

2020. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16

Igen drága én ezeket jól tudom de miért nem lenne jobb hogyha saját kezedbe vehetnéd az egészségedet és nem ilyen holmi kutyákon múlna hogy most felveszik-e a maszkjukat vagy sem?

2020. okt. 2. 11:11
 18/22 anonim ***** válasza:
16%
Akkor feltételezem azt is támogatnád, hogy ha esetleg kiderülne, hogy mégse vagy olyan marha okos és végül a vírus miatt kórházi ápolásra szorulnál, megtagadnák az ápolást, mert az csak "hívőknek" jár, akik a vegyvédelmi ruha megvásárlásával mindent megtettek a védekezés érdekében.
2020. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18

Nem csak a "hívőknek" járna, honnan szedtél ekkora badarságot? Ennyi erővel aki autó balesetben közben törné el a lábát nem kaphatna kezelést mivel nem használt inkább tömegközlekedést.


Ha ténylegesen látnák az emberek hogy veszélyben az életük akkor ők is elkezdenék hordani a vegyvédelmi ruhát, nem egy egyszeri kiosztás lenne ez.

2020. okt. 2. 12:13
 20/22 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, nekem nem világos, mit is akarsz azokkal a vegyvédelmi ruhákkal?

Mindenki kap 1-2-t, azt havonta cserélik, értem. ÉS? Beteszik a szekrénybe? csak abban lehet kilépni az ajtón? Mit akarsz vele?

2020. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!