Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gödény György és hívei gyakorl...

Gödény György és hívei gyakorlatilag azt kommunikálják, hogy a krónikus betegek le vannak sz**va, mert a koronavírustól egészséges embernek semmi baja nem lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Mert baromira ezt olvasom ki minden nyilatkozatából és a híveik kommentjeiből. Krónikus beteg volt, úgyis meghalt volna (már majdnem kimondaná a száján, hogy nem kár érte, hulljon a selejt)...

Nekem ez krónikus FIATAL betegként különösen bántó, mert amúgy fertőzés nélkül hosszú évtizedekig még élhetnék megfelelő kezelés miatt. Külön bicskanyitogató a magas vérnyomásosokkal példálózni miközben a társadalom egy szemmel látható része küzd ezzel és bizony sokan 60 év alatt. Van több tízezer autoimmun fiatal beteg illetve genetikailag örökölt diabéteszes. Mi ez ha nem genetikai fasizmus, amit ez az ember csinál? Mengele erre csak csettintene.



2020. szept. 24. 14:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#10: Jajj, meg ne sértődj már itt nekem. :D

Tehetek én róla, hogy nem mehetsz 11 után bulizni a csajokkal? Én hoztam ezeket a rendeleteket..?

2020. szept. 25. 14:09
 12/19 anonim válasza:
57%
Szerintem meg nem Gődény, hanem Görény
2020. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%
Ezzel saját magatokról állítjátok ki a szegénységi bizonyítványt.:)
2020. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13: Ezt magyarázd meg! Tehát tök természetes dolog úgy beszélni a krónikus betegekről, mint akik simán feláldozhatóak, sőt inkább mi fogjuk be a szánkat, amiért tőlünk függetlenül hoztak olyan intézkedéseket, amelyek miatt minket kiálltanak ki bűnbaknak?
2020. szept. 26. 18:13
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
A szalmabáb-érvelés tipikus esete a 14-es komment.
2020. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15: Beszélj már normálisan, egyenesen és érthetően! Köszi!
2020. szept. 26. 20:23
 17/19 Barbell Deadlift ***** válasza:
A vírustagadóktól ne várj egyenes és értelmes beszédet, normális érvek híjján marad a félre duma.
2020. szept. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy már ott tartunk, hogy egyes emberek szerint totál normális és megszokható lenne az is, ha mostantól örökre maszkot kellene viselni mindenhol a házon kívül. Hivatkozási alapjuk, hogy a dohányzás beltéri betiltását is megszoktuk. Sajnos a barátaim között is vannak ilyenek.
2020. szept. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#16 [link]
2020. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!