Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogsz szavazni 2022-ben?

Kire fogsz szavazni 2022-ben?

Figyelt kérdés
Ez egy közvélemény kutatás hogy lássam ki kire szavaz minnel tobben töltetek ki

2020. aug. 28. 11:40
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
30%
Természetesen a Fideszes. Nem akarok egy suttyó Jakabot, egy tudatlan Karácsonyt sem a Gyurcsány feleségét a másik két ellenzéki jelölt meg nem érdekelt nincs nagy jelentőségük. Hajrá Fidesz
2021. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
62%
Fideszre. Én a Gyurcsány-korszakban voltam pályakezdő. Ott a jelszó a megszorítások, "ellehet menni, tessék..."Most van állásom, jövőm. Nem bánnám ha holmi megváltó ellenzéki emberek nem vennék el tőlem... És a balos szavazók is elgondolkodhatnának rajta, hogy feladnák-e a jövőjüket mondjuk Fekeet Gy.András facebook posztjaiért?
2021. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
" És a balos szavazók is elgondolkodhatnának rajta, hogy feladnák-e a jövőjüket mondjuk" - nézd, pont attól vagyok balos szavazó, mert a rendszerszintű igazságtalanságok jobban zavarnak, mint a saját jövőm... az már nagyobb baj, hogy igazi baloldali párt egy darab sincs a választékban.
2021. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
77%
Nyilvan csak azok fognak a fideszre szavazni, akiknek jelenleg eppen jol megy soruk es ez valszeg nem a kormanynak koszonheto, de azert fosnak, nehogy ez esetleg megvaltozzon. De ti akkor aztan nagyon stabil labakon allhattok.
2022. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%

FIDESZ


Igazából ez a ME MO, meg a Mi hazáni meg a kutyapárt nincs annyit a tvbe mint pl. ez a Márky Zay szal nem tudom milyenek, eyszer láttam oket de ugyis a 2 fő ellenség közt dől el :/

2022. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!