Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogsz szavazni a következ...

Kire fogsz szavazni a következő választáson? Megvan már a jelölted?

Figyelt kérdés
Én a Fideszre fogom letenni a voksom.
2020. ápr. 17. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

"Én a Fideszre fogom letenni a voksom."


Sajnos, ez nemcsak a te tragédiád!

2020. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, ez jó vagy rossz, de a jelenlegi kínálat mellett épeszű ember nem is szavazhat másra.
2020. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Én a KDNP-re, mint mindig.
2020. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Se fidesz mutyi spanokkal ,se vörös baloldal

Marad a 3. út Mi Hazánk Mozgalom!

2020. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Ugy latom a fidesz sz.r magyasrol a munkanelkuliek tömegeire.

Azok biztos mar nemis emberek ugye?

Mert vannak akik pl. februarba-marciusba voltak munkanelkulin es jelen helyzetbe nem talalnak munkat.

Azok az emberek akar gyerekkel vannak oldjak meg maguknak ugye?

Nem szamit h evekig adoztak le vannak tojva.

Na ez itt a baj, kerdes tesz vmit vegre a kormany vagy csak sajat maga korűl forog h jó színben tuntesse fel magát.

Aki lepontoz jegyezze meg: nem tudja mi kovetkezik az eleteben es mikor lesz munkanelkuli es szükségben. pá puszi

2020. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2022 még elég messze van. Hiába jelentem ki most, hogy nagy valószínűség szerint ugyanarra fogok szavazni akire 2018-ban - azt sem tudom hogy kik fognak indulni és azt sem, hogy én egyáltalán tudok-e majd szavazni 2 év múlva. Nem kicsit elhamarkodott ilyen kérdést feltenni, mikor éppen csak félidőben vagyunk?
2020. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Nehéz megmondani.Valószinűleg fidesz,vagy Mi Hazánk
2020. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyilván értelmes dolog 2 évre előre eldönteni. Addig nyilván senki részéről semmi nem fog történni, meg tudod biztosan az indulók listáját és azok programját is. LOL.
2020. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A mostani dolgaikat látva a fideszre biztos nem. Annyi undorító dolgot tett az elmúlt hetekben, hogy őket jobban útálom, mint bárki mást, pedig korábban szavaztam rájuk. És sajnos jelenleg egyetlenegy párt sincs, akire rossz érzés nélkül szavaznék, ezért valószínűleg érvénytelen szavazatot adnék le. De szerintem ha így alakulnak a dolgok, nem is lesz következő választás.
2020. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

Senkire.


Eddig a Fideszre szavaztunk, de most már biztos, hogy nem.


Minden ápoló kapott 500k forintot.

Mindegyik. De minek? Még az is kapott, akinek semmi feladata nem volt, semmi köze nem volt vírusos beteghez.


Apám meg most vesztette el az állását, mert egyszerűen nem fog kinyitni a munkahelyd


Most anyám rokkantnyugdíjából élünk, ami kb. 90k forint. 90k forint 4 emberre, havi hiteltörlesztéssel = eleve -40k forint.


Aha, tudod ki fog így olyanra szavazni, aki random embereknek 500k forintot osztogat.

A friss munkanélküliek meg majd megoldják, nem?

2020. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!