Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biszku Béla miért nincs még...

Biszku Béla miért nincs még börtönben?

2010. aug. 5. 13:09
 1/9 A kérdező kommentje:
rossz link volt a link: [link]
2010. aug. 5. 13:10
 2/9 bumbi02 ***** válasza:
0%
miért kerüljön börtönbe? minek akarsz egy90 éves embert börtönbe küldeni?? hogyha ő nem teszi meg, akkor más teszi meg, nem a végrehajtót kell büntetni hanem aki a parancsot adta ki...de azt se 50 év után..
2010. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kedves válaszoló, ezt hogy "parancsra tettem" ezt már Nürnbergben sem fogadták el.

de mit csodálkozunk, az ÁVO vezetője, meg az összes kínzóparancsnok természetes halállal halt meg, semmi elszámoltatás nem volt eddig sem.

2010. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés,én ezt már 90-ben feltettem magamban.Azóta már megértettem,paktum köttettet a régi és az új hatalmi elit között.Senki nem lett felelősségre vonva,persze a háború alatt elkövetett zsidó ellenes büntettek elkövetőit még ma is bíróság elé állítják,akár 90 évesen is.
2010. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is már feltettem ezt a kérdést itt a gyik-en. Van még sok ilyen marha, mint az első válaszoló, azért.
2010. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Börtönbe? Kötelet! Több száz ember haláláért felelős, letojom, hogy hány éves.
2010. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mire vége lenne az eljárásnak már meghalna.
2010. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bumbi02 ***** válasza:
29%
ezt a fröcsögést:) aztán amikor meg valaki fel meri hozni a holokauszt témát: MIKOR HAGYJÁTOK MÁR ABBA??? MEGTÖRTÉNT FELEJTSÉTEK EL.. ez a reakció.. bezzeg ezt elő lehet szedni 50 év multán is.. csak a holokausztot zárnátok le.. és ti beszéltek kettős mércéről sokszor:)
2010. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, igazad van. Szánalmas ez az egész magyar szélsőjobboldal a maga frusztrációval, korlátoltságával, parlagiasságával. Én is közéjük tartoztam valaha és most sem vagyok baloldali, de csömöröm van ezektől.
2011. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!