Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, valóban elhangz...

Mit gondoltok, valóban elhangzott, hogy Gyurcsány megígérte, nem lesz többé kormányfő?

Figyelt kérdés

Megígérte vagy csak a Momentum kavar?

Van erről is titkos (és megvágott) felvétele a Momentumnak?

Miért a Momentumtól tudjuk ezt?

Mi az apróbetűs rész, amiről még nem tudunk? Dobrev személyében egyeztek meg, csak ezt nem meri elmondani a Momentum?


[link]



2020. aug. 23. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Remélem komolyan is gondolja. Utálom azt az embert.
2020. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon valószínű, hogy még nem egyeztek meg a személyben.
2020. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

"Mit gondoltok, valóban elhangzott, hogy Gyurcsány megígérte, nem lesz többé kormányfő?"


[link]

2020. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mindentudó99 ***** válasza:
2%
Megrögzött hazudozó úgy hogy nincs jelentősége mit mondott
2020. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem így lesz. Nem bízom benne 100%ig de ha ezt nem lépné meg az ellenzék, nem lenne kormányváltás. Így se biztos de több esély van rá. És mivel az ellenzék érdeke, hogy több szavazót megszólítson ahhoz az szükséges, hogy ne induljon Gyurcsány.
2020. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

"Nem leszek 2022-ben miniszterelnök, házelnök, és még ki tudja micsoda."

Szerintem se.

"Szolgálni fogom az új kormányt."

Az 5. Orbán-kormányt? Neee! Te inkább még azt se! :D

2020. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
100%

Nem tudom, elhangzott-e; de nem is lényeges.

Esélye sincs a közös ellenzéki kormányfőjelöltséghez, az előválasztás első perceiben elvérezne. És Gyurcsány nem hülye: pontosan tudja, hogy ha valóban kormányváltást akarunk, akkor neki félre kell állnia.

2020. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Valószínűleg elhangzott és van is róla bizonyíték, különben nem merte volna bedobni a témát a Momentum.

Meggyőzősésem, hogy Dobrev EU-s jelölése egy előkészítő művelet, éppen azért, hogy Gyurcsány elmondhassa, hogy ő félreáll, de valójában ő irányít.

2020. aug. 23. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Én szerintem Gyurcsány pont azért küzd hogy kormányfő legyen. És sajnos, ha a Fidesz nem figyel oda, lesz is.
2020. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!