Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2010-es Fidesz szavazók, ha...

2010-es Fidesz szavazók, ha tudtátok volna akkor, hogy mostanra ez lesz a Fideszből, rájuk szavaztatok volna akkor is 10 éve?

Figyelt kérdés
Lássuk be, 2010-ben a Fidesz egy mérsékelt jobboldali párt volt, amire akár egy demokratikus gondolkodású ember is szívesen szavazott.Ma már azért ez nem igazán mondható el. Megszavaztátok volna a mostani Fidesz ismeretében is őket?

2020. aug. 20. 13:04
1 2 3
 11/21 bbenjoe ***** válasza:
22%
A kérdésre szerintem konkrét választ ad a tény, hogy 2018-ban százezerrel többen voksoltak a Fideszre, mint 2010-ben.
2020. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%

"ha tudtátok volna akkor, hogy mostanra ez lesz a Fideszből, rájuk szavaztatok volna akkor is 10 éve?"

Igen, mindenképpen. Ha biztosra tudtam volna akkor hogy képesek lesznek mindazt elérni amit megvalósítottak ebben a 10 évben kormányon, akkor sokkal több embert megpróbáltam volna még rábeszélni, hogy rájuk szavazzanak.

Akkoriban annyira rosszul állt az ország, annyira rossz volt a devizaválságban a gazdasági helyzet, olyan gyorsan vesztették el emberek tízezrei az egész életük megtakarításár az ingatlanjaikkal, hogy azt is alig mertük remélni, hogy egyáltalán sikerült helyrehozni. Nem csak teljesítették a reményeimet, hanem meg is haladták azt. Még soha nem volt ennyire jó magamat magyarnak tudni.

2020. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

"Gondolkodni kell.


Én nem vagyok fideszes.


Konzervatív vagyok és az észszerű, az építés, a természetes, normalitás talaján állok.


Figyelem az EU rasszista, egyre erősebben fasisztoid diktatúráját."


Akkor leírom neked a valóságot. A Fidesz ellopott 400 milliárdot Lőrincnek. Korruptabbak, mint az MSZP volt. Stadionokat építettek felelslegsen, mikor tudják, hogy a nép nem akar. Hülye nemzeti konzultációkat adnak ki, mikor tudják, hogy a nép nem akarja. Totálisan a sajátjuknak tekintik az országot. Álkeresztények. Ezt is látod a narancssárga ködödtől?

2020. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%
13:19: jah, érdekes, te beszélsz rasszista, fasisztoid diktatúráról, akinek a kedvencei éppen most tüntettek ki egy vállaltan antiszemita, rasszista alakot (Raffay Ernő), aki akkorákat zsidózik nyíltan, hogy leszakad a plafon. Közben meg a Fidesz a Likud testvérpártja. Tényleg, kíváncsi vagyok, ekkora kognitív disszonanciákkal hogy lehet együttélni.
2020. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
16%

#13 "Akkor leírom neked a valóságot. "

Nem, nem írsz le te semmiféle valóságot. csak leírtad ugyanazt a hülyeséget amit már sokszor. És ne erőlködj, a múltkori vitánkban sem tudtad megmagyarázni honnan vetted a 400 milliárdos számot. Csak kamuztál egyet mert valaki ezt mondta neked valahol és ennyi. A többi is éppen ekkora baromság.

2020. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

"Nem, nem írsz le te semmiféle valóságot. csak leírtad ugyanazt a hülyeséget amit már sokszor. És ne erőlködj, a múltkori vitánkban sem tudtad megmagyarázni honnan vetted a 400 milliárdos számot."


Elmondtam már. Mészáros vagyonbecsléséből. Sajnos a vírus miatt a nemzetünk korrupt gázszerelőjének már csak 300 milliárdja maradt, sebaj, a mién Európa második legkorruptabb kormánya, nemsokára orvosolják a problémát.

2020. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagyunk maximálisan elégedettek a Fidesszel, de sajnos nincs alternatíva. A mi családunknak fontos a hit és a magyar kultúra. Vannak székelyföldi rokonaink is. Gyurcsánynak láthatóan nem fontosak az őseink, ráadásul uszítja a népet a határontúliak ellen. Rajta kívül a többi ember pedig egy vicc a baloldali pártokban. Nincs más karizmatikus egyén.
2020. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
Tipikus fideszes barom, még mindig Gyurcsányozik. Ti 30 év múlva is Gyurcsányozni fogtok?
2020. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%

2010-ben a Fideszre szavaztam. A mostani ismeretek tekintetében nem szavaztam volna meg! Nem a mostani ismeretek tekintetében, már jó pár éve óriásit csalódtam a Fideszben.


Nem egy politikai párt van bejegyezve, másokra is lehet szavazni. A liberálisokra biztos nem szavazok! "A kevésbé ismertek nem tudnak kormányt alakítani..." - Nem az én gondom! Aki megnyeri a választást onnantól legyen ez az ő gondja.

2020. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
28%

"Nem beszélve arról, hogy egyetlen egy szociális és családvédelmi törvényt a baloldal nem szavazott meg."


Elméletileg a FIDESZ jobb oldali párt, miért hoznak egyáltalán ilyen hülye törvényeket?

2020. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!