Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy külügyminiszter hogy...

Egy külügyminiszter hogy engedhet meg magának ilyen viselkedést?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem ez nagyon gáz.



2020. aug. 18. 12:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%

“Ne legyetek már hülyék. Nem az a bajunk, hogy hol nyaral, hanem az, hogy azt mondta, hogy az irodájában dolgozik, miközben egy luxusjachton nyaral.”



1. Mikor készült a kép?

2. Mert nyaralás közben nem tud dolgozni, igaz?

2020. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

Eszméletlen a munkabírása. Telefonál, egyeztet, sportról, koronavírusról, Lukasenkóról és közben luxusyachton utazgat!


Na ezt csináljátok utána gyári munkások!

2020. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Na látom nem mindenkinek sikerült végigolvasnia a cikket. Csak akkor az miért ír véleményt, ha arra lusta/hülye, hogy elolvassa amiről ír?


Nem az a baj, hogy nyaral, hanem, hogy úgy tesz, mintha dolgozna az irodájában, de közben meg jachtozgat. Eközben pedig Fehéroroszországban az idei év legkomolyabb konfliktusa van Európában, amivel kapcsolatban neki külügyminiszterként dolga lenne. Na ez a gáz. Az meg, hogy itt valaki a börtönt emlegeti a fotóssal kapcsolatban az a legsötétebb 50es éveket és a bolsevizmust idézi, miszerint ha valaki a pártra rosszat mereszel mondani vagy tenni, azt bűncselekmény hiányában is elítélhetik.


Amúgy egy ellenzéki képviselőnek nem kell jacht, hogy köpködve legyen, elég, ha olyan helyen eszik, ahol a menü 5000 Ft. Egy fideszes képviselő meg helikopterezhet is nyugodtan, azzal nincs baj.

2020. aug. 18. 13:18
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Aurelio is helikopterezett, neki se lett semmi baja.
2020. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
80%
Mindenki finoman elsiklik afelett, hogy KINEK a hajóján van. Ez sokkal durvább.
2020. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15. Szerinted az átlagos fideszjobbágyok tudják, hogy ki az a Szíjj László?
2020. aug. 18. 14:20
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom az én munkahelyemen egy üveg bornál nagyobb értéket tilos elfogadnunk az ügyfelektől, nehogy "korrupciós" vádak érhessenek, ő meg nyíltan egy NER milliárdos jachtján héderelhet, aki számolatlanul nyeri a közbeszerzéseket. Nekem ez a bajom, nem az hogy nyaral, még csak az sem, hogy hazudik róla, azt már megszoktam.
2020. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

"az átlagos fideszjobbágyok tudják, hogy ki az a Szíjj László?"

Miért? A többiek tudják?

2020. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%

"az miért ír véleményt, ha arra lusta/hülye, hogy elolvassa amiről ír?"

Mert véleménye attól még lehet, nem te fogod előírni senkinek, hogy mit olvasson el meg mit ne. :D

2020. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ha tudnál olvasni, akkor értenéd, hogy nem azt írtam hogy kötelező elolvasni, csak értetlenül állok az előtt, hogy valaki úgy mond véleményt valamiről, hogy nem olvas utána. Persze így is lehet véleményt alkotni csak az illető magát járatja le vele.
2020. aug. 18. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!