Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El kellene indítani az iskolák...

El kellene indítani az iskolákat vagy maradjon a számítógépes oktatás?

Figyelt kérdés
Te mit tennél? Nagyon emelkednek a fertőzöttek száma, mind hazánkban, mind pedig a világban. Mivel nem zárták le a határokat és mindenki most nyaral nyugaton, így pár héten belül összevissza fogjuk behozni a korságot. Mit lehet tenni? Az emberélet fontosabb, mint fél év munkanélküli, ugye te sem érzed ezt másként?

2020. aug. 2. 18:01
A kérdező szavazást indított:
A kövi tanévet számítógépes oktatásban kellene tartani
Majd félévkor talán elkezdjük a bejárósat
Már szerptembertől bejárós iskolának kellene lennie
Nem érdekel az iskola. Tegyen úgy akormány, a hogyan akar
A kormányra hagyom. Az első hullámot is jól kezelték
86 szavazat
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom, de eldönthetnék hamar és 100%ra, hogy vagy online lesz vagy rendesen, mert annak semmi értelme nem lenne, ha néhány óra meg lenne tartva néhány pedig online mert pl egyetemistaként nem mindegy, hogy mondjuk heti 2 órára költözzek el egy másik városba mert az úgy felesleges
2020. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

"Nagyon emelkednek a fertőzöttek száma ... hazánkban"

Miről beszélsz?

2020. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
megmaradnék az online mellett
2020. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Magyarországon nagyon emelkedik?

Te miről beszélsz?


Normális iskola kellene, hogy legyen mindenhol.

2020. aug. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig is útáltam iskolába járni gyerekként, egyszerűen gyűlöltem az egészet, ennek ellenére mégis pedagógus lettem. 😂

Úgy gondolom hogy az alsósoknak mindenképpen el kell kezdeni a sulit mert később pótolhatatlan hiányosságaik lesznek. Felsősöknél meg lehet oldani a bejárós verziót és szerintem elég is annyi nekünk is, nekik is.

2020. aug. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Én egyre inkább úgy vagyok vele, hogy a középiskolákban valami olyat kene kitalalni, hogy minden tantárgyból lehessen mondjuk heti egyszer valami konzultaciofelen részt venni személyesen egyszerre max. 10 diaknak, de nap mint nap ne kelljen bejarnia mindenkinek és egesz nap bent lenni.
2020. aug. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!