Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért nyalják be a...

Az emberek miért nyalják be a diplomás kommunista dumákat? (Egyesült Európai Államok)

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár évben nagyon előjött ez a nagy EU pártiság,a Dktól a a Momentumon át a Jobbikig minden párt ezt nyomatja.

Aztán szépen előjött az EU nyugdíj,EU minimálbér és az Egyesült Európai Államok is.

Lehet mondani,hogy milyen jó lenne egy EEÁ,de ez tulajdonképpen Szovjetunió 2.0 lenne. Akik ez nyomatját az mind egytől egyig diplomás kommunista,mert csak egy ilyenben tudnak gondolkodni.



2020. júl. 31. 09:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, engem is érdekelne zavar ez a Egyesült Európai Államok,igazad van.
Szerintem tök jó ötlet ez az Egyesült Európai Államok,nem értem mi a baj vele.
Hidegen hagy ez az egész
48 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*Igen,engem is zavar ez az Egyesült Európai Államok,igazad van.

(Elírtam az első opciót a szavazásnál).

2020. júl. 31. 09:19
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Mivel a föderatív Európa nem a szovjetunió 2.0 lenne így akik ezt nyomatják se kommunisták.

Ha létrejönne egy ilyen berendezkedés mi a garancia h nem egy szélsőjobbos vagy konzervatív konnacionalista rendszer lenne? Az h az eu konföderáció vagy föderáció lenne az csak egy államforma és nincs mögötte ideológia ez nem egy kommunista nézet, ez nem internacionalizmus. Ha pedig egy USA típusú rendszerhez hasonló jönne létre akkor meg pláne nem lenne kommunista.

2020. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Az új baloldal nem azért kommunista mert USE-t akar. Nagyon sok jobboldali is támogatná a még szorosabb konföderációt mert azt látni kell hogy együtt erősek vagyunk, külön külön meg a ruszki és amcsik gyarmata.
2020. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem te nem tudod se azt, hogy mi az a diploma, se azt, hogy mi az a kommunizmus.
2020. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4!

Szerintem meg te napszúrást kaptál

2020. júl. 31. 10:26
 6/12 mindentudó99 ***** válasza:
73%
Ma 11 től 15 ig ne menjen senki a napra.
2020. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Ezt ne nekem mondd

2020. júl. 31. 11:56
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
A Szovjetúnió, a kommunista, a diplomás, az EU és az Egyesült Államok fogalmának legközelebb nézz utána, mielőtt tudatlanul foglalod őket egy kérdésbe!
2020. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Ne etessétek a trollt...
2020. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
9! Nem troll, csak igazi OV hivö.
2020. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!