Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható Magyarországon szigorí...

Várható Magyarországon szigorítás, ha igen mikor körűl?

Figyelt kérdés

Tudom nem jós itt senki, de nálam sokkal több az okosabb ember.


Szerintetek fognak szigorítani, ha igen mit gondoltok kb. mikor, vagy elég amit most szigorítottak a határzárak és országon belüli szigorításokra nics szükség?



2020. júl. 16. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is csak tippelni tudok. Szerintem lesznek szigorítások augusztusban: sávos vásárlás visszaállítása, kötelező maszkviselés zárt helyeken. De szeptemberben a tanítás normál módon be fog indulni. Persze minden csak tipp.
2020. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
11: Szerintem nem zárják be az éttermeket és kávézókat. Csak nagyon muszáj esetben. Márpedig ezeken a helyeken nem várható el, hogy a vendég maszkot viseljen.
2020. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem biztos, hogy mindenhol lesz tanítás Szeptemberben, főleg hogy régiónként is színezni fognak itthon is. Lehetséges, hogy Pest régiója piros lesz, ami mondjuk azt fogja jelenteni, hogy abba a régióban az Egyetemen (a sok külföldi diák miatt) csak digitális oktatásban nyithatnak, míg mondjuk Alföldön Kukutyinfalvai főiskolán mehet a tanítás, mert ott csak helyiek vannak...
2020. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!