Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalomnak miért...

A Mi Hazánk Mozgalomnak miért a zöld a párt hivatalos színe, amikor semmi közük sincs a környezetvédelemhez?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 23:05
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
54%

#28!


Azért tegyük hozzá, hogy senki sem gondolta volna pár éve a Jobbokról, hogy minden elvüket feladják. Nem volt realitása annak, hogy legyen "kivéve rész' az esküben. Azok követik a Jobbik eredeti elveik, akik kéléptek onnan.

2020. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

Na ilyen kitétel sem volt abban a bizonyos esküben. ;)


Amúgy meg nem tudom, hogy mennyire van tele a gatya a Jobbiknál, nem vagyok Jobbikos, és nem is érdekel a gatyájuk tartalma. :)


Azért a mihasznánk Horthy-kultusza, ami a Fidesznél is erősen ott van, erősen hajaz erre. Horthy meg világéletében felvállaltan antiszemita volt.

Érdeme meg vetekszik a Kukaholdingéval egy munkaszüneti napon.

2020. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
61%

#32 Aha, Horthy antiszemita volt, azért mentette meg a pesti zsidóságot a deportálástól :D Ha akkor nem Horthy áll az ország élén, akkor te sem hazudozhatnál most itt, öcsisajt.

Egyébként meg:

Mi bizonyítja, hogy azért zöld a Mi Hazánk színe, mert a nyilasoké is az volt?

Mi olyat mondott bármelyik mihazánkos politikus, ami azt bizonyítja, hogy a Dunába lőnének bárkit is?

2020. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

#33 Az a helyzet túrótorta, hogy Horthy maga vallotta magát antiszemitának, ezt nem én találtam ki. Az egy dolog, hogy Budapesten gettósította a zsidókat... Azért Horthy nem csak egy főpolgármester volt. Vidéki zsidókat meg csak úgy engedte "nyaralni menni", ha már annyira akartak menni, bár egy kicsit irigyelte őket a jó dolguk miatt, ugye?!

[link]


Horthynak csak a tempó volt túl gyors, és az is csak gazdasági okokból.



Első századjára ismételt kérdésedre válaszoltam, a második nyilván költői túlzás, tudtommal egyik se mondta azt sajtónyilvánosan, hogy Dunába lőné a zsidókat, cigányokat, de ez nem sokat jelent. Mutass egy olyan példát, amikor a romák, zsidók melegek stb. mellett álltak volna ki!

"„ma nem csak egy emberre emlékezünk, ma egy egész korszakra emlékezünk”, mi „az egész Horthy-korszak örökösei vagyunk”!"

A Horthy-korszak örökség része bizony az is, hogy a Dunába lőttek zsidókat.

2020. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
25%

"Az a helyzet túrótorta, hogy Horthy maga vallotta magát antiszemitának, ezt nem én találtam ki."

A zsidókról senkinek sincs jó véleménye, aki egy kicsit is tájékozott. Ettől még igaz, hogy Horthy megmentette a pesti zsidóságot. Ez volt a legnagyobb hibája kormányzói pályafutása alatt.


"Első századjára ismételt kérdésedre válaszoltam"

Nem válaszoltál, csak bővebben kifejtetted a hazugságodat. Szóval mi bizonyítja, hogy azért zöld a Mi Hazánk színe, mert a nyilasoké is az volt?


"a második nyilván költői túlzás, tudtommal egyik se mondta azt sajtónyilvánosan, hogy Dunába lőné a zsidókat, cigányokat"

Tehát elismered, hogy hazudtál.


"Mutass egy olyan példát, amikor a romák, zsidók melegek stb. mellett álltak volna ki!"

Miért álltak volna ki olyanok mellett, akiket semmilyen bántalmazás vagy hátrányos megkülönböztetés nem ért?


"A Horthy-korszak örökség része bizony az is, hogy a Dunába lőttek zsidókat."

Tanulj történelmet! Ez a Szálasi-uralom alatt történt, amikor Horthynak már semmilyen hatalma nem volt.

2020. júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

"Tehát elismered, hogy hazudtál."

Nem. Azt ismerem el, hogy hülye vagy, és te magad is megerősítetted ezt. Tulajdonképpen téged is elég lenne idézni, mint mihasznánkosat, aki nem véletlenül vonzódik ahhoz a párthoz.


"Miért álltak volna ki olyanok mellett, akiket semmilyen bántalmazás vagy hátrányos megkülönböztetés nem ért?"

Ahha, persze hogy nem ért... Erről még jogerős bírói végzés is született ugyebár, te kis hazudóska. ;)


Ha Horthy nem engedte volna a németeket itt garázdálkodni, hanem semleges maradt volna, akkor kicsit más lett volna a helyzet.


Na meg azért emlékszel arra, hogy Horthy még a munkanélküli segélyt (mai nevén álláskeresési járadék) is elutasította, nemhogy nyugdíjat biztosított volna. Ez is baromi nagy érdem ám, hazdudóska!

2020. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
43%

"Nem. Azt ismerem el, hogy hülye vagy, és te magad is megerősítetted ezt. Tulajdonképpen téged is elég lenne idézni, mint mihasznánkosat, aki nem véletlenül vonzódik ahhoz a párthoz."

Te magad írtad le, hogy költői túlzás volt, ami ebben a szituációban egy eufemizmus a hazugságra. Én nem vagyok a Mi Hazánk tagja, de én sem állítottam, hogy Dunába lőnék bárkit is.


"Ahha, persze hogy nem ért... Erről még jogerős bírói végzés is született ugyebár, te kis hazudóska. ;)"

A bírói végzés és az igazság két külön dolog, nagy hazudóska :)


"Ha Horthy nem engedte volna a németeket itt garázdálkodni, hanem semleges maradt volna, akkor kicsit más lett volna a helyzet."

Ha Horthy nem engedte volna a németeket itt "garázdálkodni", akkor semmi esélyünk nem lett volna a revízióra. Neki még fontosabb volt a magyar nemzet, mint a magyargyűlölő zsidók, ellentétben a mostani hatalommal.


"Na meg azért emlékszel arra, hogy Horthy még a munkanélküli segélyt (mai nevén álláskeresési járadék) is elutasította, nemhogy nyugdíjat biztosított volna. Ez is baromi nagy érdem ám, hazdudóska!"

Ez hogy jön ide, trollocska? :D

2020. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

"Te magad írtad le, hogy költői túlzás volt"

- ez kivételesen igaz.


"ami ebben a szituációban egy eufemizmus a hazugságra."

Ez nem igaz.


"de én sem állítottam, hogy Dunába lőnék bárkit is."

"Ettől még igaz, hogy Horthy megmentette a pesti zsidóságot. Ez volt a legnagyobb hibája kormányzói pályafutása alatt."


Mint ahogy te sem írod, hogy Dunába lőnéd a zsidókat, de közben nagyon sajnálod, hogy nem haltak meg mind, ezzel gyakorlatilag beismerted, hogy azt kívánod. A végrehajtó személyének és a végrehajtás helyszínének kérdése csak részletkérdés,


Persze ha azt mondod, hogy Horthy csak főpolgármester volt...


Na mindegy, több figyelmet nem érdemelsz.

2020. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

"Na meg azért emlékszel arra, hogy Horthy még a munkanélküli segélyt (mai nevén álláskeresési járadék) is elutasította, nemhogy nyugdíjat biztosított volna."

Ez úgy jön ide, hogy Toroczkai maga vallotta mihasznánkat minden szempontból Horthy-örökösnek, ebben bizony ez is benne van, ha tetszik neked, ha nem.

2020. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
0%
Még annyit, hogy Názáreti Jézus is zsidó volt, ezek szerint ő is magyarellenes? De ez csak költői kérdés, részemről a beszélgetés lezárva.
2020. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!