Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Szabó Tímea beégése után a csorbát azzal próbálta kiköszörülni, hogy Németh Athina csaló szélhámos gazember szavaira hivatkozva gyalázta és hazugozta a kormány tagjait?

2020. jún. 14. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szabó Tímea egy hisztis, komolyan nem vehető, gombnyomásra szitkozódó báb.
2020. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Az MSZP-ben és a PM-ben komolyan félnek attól, hogy Gyurcsány elszívja onnan az agyvelőt. Tévednek. Gyurcsánynak semmit se kell tennie, a normálisabbak menekülnek az ellenzéki pártokból. Ezt úgy mondom, hogy nem vagyok DK-s, Gyurcsánynál undorítóbb politikai szereplőt nem tudok Magyarországon, bár Jakab Petya, Tordai Bence és a kérdésedben említett 2-vel kezdetű személyigazolvánnyal rendelkező Szabó Tímea keményen dolgozik azon, hogy megközelítse a nagymesetert.
2020. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szabó Tímea egy közönséges, hisztis, nem túl okos képviselőnő. Felháborodottan szokott üvöltözni olyan témákról, amikben nem igazám felkészült. A felszólalásai általában egyik-másik 444-es vagy hvg-s szalagcímre emlékeztetnek, gyanítom, hogy onnan is veszi őket. Összességében szerintem ideális helyzetben annak a színvonalnak, amit ő képvisel, semmi keresnivalója nem lenne a parlamentben és a munkája nem ér havi 1 millió+-ot.
2020. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%

Mit hazudott?

Hazazavarták kórházakból a fekvőbetegeket!

Maradtak el műtétek!

Haltak meg emberek emiatt!

Próbálták ezeket eltusolni!


Ezek tények, amik megtörténtek. Egy xy párt által összerakott videó ezen nem változtat.

Mellesleg, azóta már kiderült, hogy mégiscsak mentősként dolgozott. Ráadásul a videón szerepel, névvel és arccal, az egyik áldozat lánya, amit senki se cáfol.

2020. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

#4/4

Emberek halnak meg, ez van. Koronavírus végett ha nem ürítik ki a kórházakat részben, akkor jobban terjedt volna a vírus (ami amúgyis szinte csak kórházakban terjedt) és abban haltak volna meg emberek talán jóval többen is, mint így. Persze a legkönnyebb a parlamentben rikácsolni a faxságokat agy nélkül.

2020. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megélhetési politikus és még azt se jól csinálja
2020. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%

#5 Ez a történet addig volt hihető, míg el nem rendelték, hogy minden beteget Budapestre kell szállítani.

De mégha ezt be se vezetik, akkor is indokolatlan az ország összes kórházában elküldeni a fekvőbetegeket, és kirúgni, aki nem tesz azonnal eleget a pártutasításnak. Ja bocs, a betegek szemszögéből értettem. Állam nyilván jól járt, hogy a járványra hivatkozva leépíthette a betegállományt. Azért nem fura, hogy még a súlyosabban fertőzött országokban sem vezettek ilyet be?

2020. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért hőbörög mert mocskosul beégtek.
2020. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Két év múlva munkanélküli lesz, ezért feszkós.
2020. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

#7

Rettenetesen sajnálok minden áldozatot, de attól még nem vagyok vevő a 444-es és hvg-s szalagcímek eröltetett, és kiforgatott felrikácsolásáért. Én azt szeretem, ha valaki alaposan körbejár egy témakört és annak minden vonatkozását figyelembevéve levon egy konklúziót és elmondja, hogy ez miért volt rossz döntés. Attól, hogy magas hangon rikácsol valaki és trágárságot megközelítő hangnemben teszi ezt, én még nem fogok több figyelmet ráfordítani, mint olyan emberek véleményére, akiknak a szavai mögött van is valami. Az, amit Szabó Tímea csinál, számomra közönséges. Lehet erős szavakat használni, lehet erős vádakat megfogalmazni, de attól szájból s*gget ne csináljunk, ahogy a szólás mondja.


Több felszólalását is végighallgattam, és nekem nem imponál a szellemisége annak a képviselőasszonynak. Neked szíved joga más stílusra vevő lenni.

2020. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!