Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Székesfehérváron, Sopronban...

Székesfehérváron, Sopronban és Győrben is azért nyer minding a fidesz, mert ott is csak a köztvt lehet fogni, meg gyakoriak a krumpliosztogatások?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Egyszerűen, csak későn érnek!

(A köztévé és a krumpli, együttesen okoz valamicske fejlődési zavart, de ezek hiánya gyors javuláshoz is vezethet.)

2020. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelműen. Közismert ellenzéki tény, hogy a budapesti Nagykőrúton kívül - leszámítva a mindig bölcsen választó Angyalföldet - csak vidékiek élnek, akiket a Fidesz megvesz krumplival, ahol nem lehet ellenzéki médiumokat elérni, és nincs internet sem, csak M1, Kossuth Rádió és KESMA-féle újságok.
2020. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát persze, csakis, de látod, Miskolcon vagy Pécsett már szűken mérték a kumpit...
2020. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

# 3:


Az ellenzék biztosan internetet osztogatott, amin keresztül elérik az internetet és így az ellenzéki médiumokat. :D

2020. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

:D

Felnevettem.

Szerintem az az oka, hogy ott igen jól élnek az emberek, közel az osztrák határ, annak minden előnyével.

Csak az nem értem, hogy tartják magukat itt a porfészek, csóró Debrecenben évtizedek óta?

Valaki?

2020. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez is tudományosan bizonyított tény, hogy minden, jelenleg ellenzéki vezetésű településen teljes az internet lefedettség, míg a kormánypárti településeken kumpit osztogattak, meg csak köztévét néznek/közrádiót hallgatnak.
2020. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Ne feledkezzünk meg a cigány közmunkásokról, + a 200 db/ház ukrán vendégszavazóról.
2020. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Illetve a venezuelai és indonéz vendégmunkásokról, akik az évente 1 millió kivándorló ellenzéki magyar helyére érkeztek is illene szót ejteni, akik mind Fideszesek.
2020. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
"Szerintem az az oka, hogy ott igen jól élnek az emberek, közel az osztrák határ, annak minden előnyével." Székesfehérvár nem éppen az osztrák határ közelében van, de hozhatnám példának Kaposvárt is, az se mégis fideszes fellegvár.
2020. jún. 6. 16:38
 10/17 anonim ***** válasza:
Jóvanna, megakadt a szemem Győrön meg Sopronon. Irigylem a lehetőségeiket, biztos azért.
2020. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!