Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér rossz hatással van a...

Puzsér rossz hatással van a fiatalokra?

Figyelt kérdés
Puzsér belépett a közéletbe amikor indult a főpolgármesteri címért. Kampányai során megfigyeltem, hogy sok fiatal, egyetemista támogatja őt. Nekem is vannak fiatal ismerőseim kb. 18-25 évesek és közülük is sokan támogatják őt. De miért? Puzsér utálja a nyugdíjasokat, minden fillért sajnál tőlük, őket teszi felelőssé mindenért, nyuggerezik stb. Ez imponáló lehet a fiataloknak, hiszen nincs bennük semmi tisztelet az idősebbek iránt, mert annyira liberálisok, hogy nem ismerik a tisztelet fogalmát. Puzsér próbálja terjeszteni a politikáját és a stílusa is inkább alpári.

2020. máj. 31. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Puzsér már nincs is jelen a politikában.. aki itt rossz hatással van a fiatalokra az a Momentum és a DK.
2020. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Alpári a stílusa de szerintem több benne az értelem mint a Karácsonyékban.
2020. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Puzser sosem volt tetel ... egy ideig futtatak mert ugy latszott van benne potencial ... de mivel hamar kifujt, levettek a musorrol.
2020. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Puzsér felhívja a fiatalok figyelmét olyanokra hogy ne tiszteljék vakon a tekintélyt, keressék a középutat es kerüljék a szélsőségeket, érveljenek,gondolkodjanak, kulturalodjanak és merjenek kiállni a nézetei mellett. Nem csoda hogy nem szereti az ország egy része..
2020. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem, de mostanában nagyon kezd elmenni az esze, szerintem azért mert nemrég született a lánya. Nem tudom hogy mi történt a fejében, de mostanság kb abból áll a munkássága hogy Vasvári Vivien csöcseivel van elfoglalva, amikor meg nem akkor valami bődületes marhaságot posztol. Aminap láttam legújabb agyszüleményét, a Deák téri gyilkosságról, hát hogy is mondjam csak, nagyon előjött belőle az az izom belpesti liberális(a gyilkos nem is cigány volt meg ne legyen kollektív bűnösség blabla). Természetesen a kommentelők 80%-a negatív volt, erre a következő posztja egy szánalmas kioktatás volt arról, hogy ő aztán ingyen gyárt tartalmat szóval neki ne magyarázzanak semmit. Röviden Puzsér egyáltalán nem káros, csak nem igazán konzekvens.
2020. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
#4 Hogy mi a szélsőséges, az szubjektív. Valaki szerint a cigánybűnözésről beszélni szélsőséges, valaki szerint meg a nemátalakító műtétek támogatása az. Én kedvelem Puzsért, de milyen jogon mondja meg ő, a még nem kialakult világképpel rendelkező fiataloknak, hogy mi a szélsőséges, miközben folyton azt adja elő, hogy legyünk függetlenek? Folytonos sekélyes,szentimentális moralizálás amit előad, meg kifejezetten nem független, objektív nézőpont, hanem nagyon is szubjektív.
2020. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha Puzsér indulna valamilyen komolyabb pozícióért, valószínűleg rá szavaznék. Nem minden gondolatával tudok azonosulni, de a megnyilvánulásai, előadásai, beszédei alapján meggyőződésem, hogy őszinte, lelkiismeretes ember, ami a politikában manapság elég ritka állatfaj. Szerintem abszolút nincs rossz hatással a fiatalokra, inkább segít nem szélsőségekben gondolkodni. Bárki, aki nyitott szemmel jár az észrevehette, hogy a magyar közbeszéd már egy jó ideje a "Soros" és az "O1G" közé szorult. Ő ennek a polarizáltságnak az ellentettje. Sajnos sok esélye nincs jelenleg, hiszen ő is tudja, hogy - bocsánat - széllel szemben h.gyozik.
2020. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Ok boomer
2020. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Még valami " a mai fiatalok" dumához ? Vagy kiköpködted magad ?
2020. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Csak önmagára az, a többiek nem nagyon foglalkoznak vele... Amúgy hova tűnt?
2020. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!