Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik mivel szúrta el ?

A Jobbik mivel szúrta el ?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi volt az a hibás döntés ahol a Jobbik már nem számíthatott tényleges erőnek. Vona idejében elkezdődött gondolom amikor a szélsőjobbról elkezdtek nép pártosodni. Ezzel mi volt Vona célja ? Azt , hogy lemossák magukról a náci jelzőt ? Bár most így bele gondolva Vonával még 2018-ban a legerősebb ellenzék voltak aztán 2019-ben az EP választásokon már a DK,Momentum, MSZP is megelőzte a Jobbikot

2020. máj. 28. 15:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem vették észre idejében azt, hogy Vona nem pártelnök, hanem favágó és csak a "vadhajtások nyesegetéséhez" ért.
2020. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Vona megígérte, hogy ha nem nyer lemond az elnökségről, milyen lett volna már ha nem teszi azt amit megígért.
2020. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
36%
Ott, hogy megette a Fidesz a szélsőjobbot.
2020. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem álltak ki a hazafittymák a bevándorlás elleni alkotmány módosítás mellet.

Így jártak.

2020. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
87%

Csurka ezt mondta a Jobbikról egyszer:

"A baloldal jobbról karolja át a szavazókat." Van erről felvétel.

Amikor pedig mindent mozgósítani akart az ellenzék, lehullott a lepel Vonáékról.

Gabi pedig úgy osztja most az észt a kispadról, mint ha nem lenne köze a Jobbik felszámolásához.

2020. júl. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
26%

"A Jobbik mivel szúrta el ?"


Vonával, Mirkóczkibval, Volnerrel, Morvai Krisztinával.....!

2020. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

#26 Hát Morvaival pont nem.

Ha maradtak volna azon a pályán amin még Morvai tudta őket képviselni az eu-ban és inkább hagyták volna el csupán a szélsőséges, náci részét a politikájuknak - de maradnak a jobboldalon, szemben a ballibekkel élesen, akkor kinőhettek volna olyan erős párttá ami megkerülhetetlen lett volna a kormányzásnál. Morvait még köztársasági elnöknek is szívesen látták volna nagyon sokan a mostani kormányoldalról is. Ahogy Volner is az egyik olyan politikusuk volt aki elfogadható lett volna.

2020. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem szúrták el. Én sosem voltam Jobbikos, de mióta Jakab Péter az elnöke, azóta szimpatikus.
2020. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

#28

Ez az. Pontosan ezzel szúrták el, hogy neked most szimpatikussá váltak.

Mert ez csak úgy lehet, ha hátat fordítottak mindannak, ami miatt létrejött egykor az a párt.

2020. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Eleve a MIÉP azért kérésére jött létre, szerintem nem saját ötletből.

Durván antiszemita megnyilvánulásokkal és cigányrllenességével ért el sikert.

Aztán a vezetőség egyre több tagjáról derült ki, hogy zsidó szétnazasu, Novák Előd, még nem tudom ki.

Ez már egy nagy hizelességvesztés volt.

Aztán bedőltek a ex-fideszes Simicska rengeteg pénzzének, a ból jött a cukisagi végzet is, meg az anyagi csőd

Azóta már csak lefelé.

De 20-35%volt nekim a max, azzal ellenezték volna sokáig.

Most még jó, ha beférnek a paramenzbe.

2020. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!