Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyi az esélyem?

Szerintetek mennyi az esélyem?

Figyelt kérdés

Beléptem egy pártban a nevét direkt nem írom mert csak a köpdösés menne a lényeg az, hogy ellenzéki.

Arra gondoltam, hogy a következő választáson jelöltettem magam mint képviselő ahol én élek több mint 10 éve már egy Fideszes szutyok van szerintetek mennyi esélyem lenne megnyerni?


2020. máj. 25. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha jó programod lesz, akkor az esélyeid meg lesznek, ha feltűnő leszel, akkor viszont rivális lehetsz, azt meg nem csípik. Óvatosan mozogj azért, a politika mocskos játszma. Sok sikert!
2020. máj. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2020. máj. 25. 00:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Na mar most az a kérdés, hogy helyi vagy országos párt. Ha helyi akkor talán lehet benne elképzelés, de egy országos is ismert nagy párt nem így működik, hogy te gondolsz egyet belépsz majd képviselőjelölt leszel. Főleg, ha most az országgyűlési választásra gondolsz.


Második pedig függ a helytől hiszen Fidesznek is vannak olyan körzetei amik nehezen nyerhetők.

2020. máj. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Én biztos nem szavaznék rád, mert itt többségében vannak a fejlődést elutasító reakciósok.
2020. máj. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jó szándékú vagy és valóban tenni akarsz, akkor bíztatnálak is erre. De arra készülj, hogy az a bizonyos ki fog csinálni minden ellenzéki pártot és minden ellenzéki politikust (ha leperegnek rólad a kritikák, akkor kezdj bele). Szépen lassan megfőzik Magyarországot, mint azt a bizonyos langyos vízbe tett békát, egyre több jogot és pénzt vonnak el minden önkormányzattól, egyre több mindent államosítanak, vonnak ellenőrzés alá és a vírus okozta válság csak katalizálta ezt a folyamatot. Nem tesz senki semmit, mert nem veszik észre az emebrek, hogy már fortyog alattuk a víz. Mindenki alatt.
2020. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!