Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lehet ilyen idétlen...

Miért lehet ilyen idétlen cikkeket megjelentetni? Van aki erre vevő?

Figyelt kérdés

[link]


Nem védeni akarom a főpolgármestert, nem is rá szavaztam, de hogy lehet ilyen béna cikkekkel előállni, pláne egy híroldalon. Komolyan mondom nevetséges, vagy inkább siralmas.



2020. máj. 21. 15:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#7: Elolvastam. És? A "miért lehet megjelentetni"-t arra értettem, hogy egy magára valamit adó lap főszerkesztője egyáltalán hogy engedi, hogy ilyen cikkek felkerüljenek, nem arra, hogy egyenesen tiltsuk be az ilyen jellegű írásokat.

#9: Nem változtattak rajta semmit, nem tudom miről beszélsz.

#10: Ha nem érted, hogy mi a baj az ilyen cikkekkel, akkor mindegy is. Én nem szívesen olvasok ilyen színvonalú tudósításokat, de ezt bárki más megteheti, ha úgy érzékeli, hogy ez egy olyan hír, amire szüksége van és ami hozzáad bármit is a tudásához amivel aztán gazdagabb lesz.

2020. máj. 21. 19:00
 12/19 anonim ***** válasza:

#10

Tehát ha egy Gyurci Fletó egy kamuprofilról leírja facebookra, hogy Orbán lop és emellé még homokos is akkor azt szerinted egy színvonalas újság tényként közli a címlapon? Úgy, hogy meg sem kérdezi róla az érintettet? És ha Orbán Viktor személyesen nem jelzi, hogy ő nem lop és pláne nem homokos akkor automatikusan igaz, amit az újság ír?


Ne nevettesd már ki magad légy oly' kedves...

2020. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%

#12


egész jól leírtad a ballib általános média működését

2020. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen? Én inkább azt szoktam látni pl. a sokat szidott indexen, hogy minden ilyen jellegű cikkben ott van, hogy megkérdezték az érintettet és azt nyilatkozta, hogy... vagy az, hogy megkérdezték az érintettet de nem nyilatkozott.


Ez az amit nagyon hiányolunk a kormány lakájmédiájából.


Viszont mindettől fügetlenül a 10-es (már ha nem te vagy az) pont ezt a baromságot vezette le. Ez oldalfüggetlen, ha valaki azt hiszi, hogy ez így van jól.

2020. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Időközben megjelent egy másik cikk ezzel kapcsolatban:

[link]

2020. máj. 22. 14:39
 16/19 anonim ***** válasza:
37%

#13

biztos ezért van rongyá helyreigazítva például az index

és akkor még nem is beszéltünk a szándékosan fakenews terjesztésre kialakított oldalakat pl a hírklikk amit a népszavások szerkesztenek

2020. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne terelj, a kérdés egy Origón megjelent cikkről szólt - ahol ezek szerint te is elítéled, hogy milyen módszerekkel hozták le a cikket. Vagy ha nem akkor lsd. korábbi kommentem.
2020. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Csak egy észrevétel. (tudom, logika itt nem divat, de hátha túllát valaki ezen az ördögi körmönfont összeesküvésen)

1 Karácsony elmegy a szervízbe

2 bekiállt, hogy dolgoznak-e

3 kijön a szerelő és egyből neki is áll a hatalmas operációnak (nyereg beállítása, ami akár 2 perc is lehetett)


Bizonyára valami lipsi gondolat férkőzhetett a fejembe, de nem lehetséges, hogy netalán előtte telefonon szólt a szervíznek az érkezéséről?

2020. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
37%

#17


nem tereltem megkérdezte valaki, hogy "Tehát ha egy Gyurci Fletó egy kamuprofilról leírja facebookra, hogy Orbán lop és emellé még homokos is akkor azt szerinted egy színvonalas újság tényként közli a címlapon? "


és én megírtam, hogy ez a ballib média alapműködésének része

2020. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!