Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orvosok most mit csinálnak?...

Az orvosok most mit csinálnak? Nincs szakrendelés, kevés a koronás. Mivel töltök a napjaikat?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 09:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy így elbírná az egészségügy akoronavírust, hogy minden orvos ezzel fog foglalkozni. Hála Istennek alig van súlyos eset hazánkban. Mivel szakrendelés az nincsen, egy mezei orvos, aki nem a korházakban dolgozik mivel foglalkozik két hónapja?
2020. máj. 2. 09:55
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Telefonon ugyanúgy van rendeles, rengeteg papírmunka is van. Az utóbbi 1 honapban nem volt csak, az semmi
2020. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Honnan veszed hogy nincs? Telón tartom a dokival a kapcsolatot, annyi, nincs a rendelő előtt több órás ücsörgés.
2020. máj. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Orbánék attól féltek (amiért ki is ürítették a kórházakat), hogy a meglévő beteglétszámra rázúduló vírusos betegeket nem tudná ellátni a szánalmasan kis létszámú orvosi állomány.

Hála Istennek, nem következett be eddig a tömeges baj! Reméljük, nem is fog!

2020. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Az én orvos ismerősöm konkrétan beköltözött a kórházba, vagy egy az által biztosított lakrészbe valahova, és amúgy orrvérzésig ügyel. Azok, akik esetleg nem dolgoztak az elmúlt időszakban, gondolom a feltorlódott, ki nem vett szabadságaikat most vették ki. A többség jó eséllyel nem hereberél.
2020. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Kapják a fizetésüket és mindent leszarnak, ha meg valami bunkó beteg bemerészkedik a sürgősségire, akkor gyorsan elzavarják, azzal a dumával hogy a beteg ne éljen vissza a sürgősségi ellátással....Az orvosok túlnyom többsége mocskos rosszindulatú bűnöző, talán van valamennyi átmeneti karakter de igazi jóindulatú orvos nagyon csekély számban...
2020. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Utolsonak: sajnos, ezt megcsinaljak veszhelyzeten kivul is...


Nem akarok altalanositani es bocs az off-ert.

2020. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Háziorvosom rendesen rendel,múlt héten voltam nála.Sürgősségire 2hete mentem be egy problémával,nem zavartak el,megvizsgáltak,sőt vért is vettek,és egyből ki is elemezték.
2020. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát mit mit?

A Bahamákon süttetik a hasukat a milliós orvosi fizetésből miközben két koktél megivása közben kárörvendve dörzsölik a tenyerüket, hogy azok a k*csög betegek most megrohadhatnak. :D

2020. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem ezt a lincshangulatot az orvosokkal szemben. Ez eddig is volt, vagy valami új divat?

Aláírom, hogy az utóbbi időben két esetben kellett orvoshoz mennem (mindkétszer a gyerekemmel), és mindkétszer elég rossz szájízzel jöttem el, de ettől még nem azt a következtetést vonom le, hogy az orvosok lusta semmirekellők, akik a Bahamákon csapatják. Többségében kedves, rendes, szerény orvosokkal találkozok. Ahogy korábban írtam, egyik ismerősöm tényleg önként vállalta, hogy távol a családjától orrvérzésig dolgozik a kórházban. Tényleg érdekelne az oka, miért mocskolják most egyesek őket.

2020. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!