Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az hogy 3 hónapon belül...

Igaz az hogy 3 hónapon belül mindenkinek lesz munkája?

Figyelt kérdés

Rengeteg munkahely mehetett végleg csődbe. Meg sok helyen leépítés volt, ahol egy ideig nem fognak új embereket felvenni. Ebből az következik hogy hiába indul újra a gazdaság sok embernek nem lesz munkája. És mire létrehoznak annyi munkahelyet ahhoz sok idő kell. Főleg hogy eddig sem volt könnyű munkát találni. Én fél éve vagyok munkanélküli de nem azért mert lusta vagyok hanem nem lehet rendes munkahelyet találni. Csak olyat ahol nem jelentenek be, a fizetés meg nagy 0.


Nehezen hiszem hogy ilyen rövid időn belül mindenkinek lesz munkája. Meg szerintem el van sietve ez az újraindítás.


Ti hisztek ebben?


2020. ápr. 28. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
2 oràs közmunka is munka. Lessz.
2020. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem simán lehet. Egyrészt újranyit a világ, másrészt segély helyett megy a közmunka.
2020. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Most is van. Havi 750 ezerért nem lehet embert találni. Pedig itt csak alukálni kell egész nap.
2020. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen lesz. Elküldik közmunkára.
2020. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hogyne! Három is!
2020. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elképesztő, hogy mi megy Európában, a fenébe is, Ázsiában demokratikus országokban úrrá tudtak lenni a járványon (Dél-Korea, Tajvan), itt meg ilyeneket olvas az ember több tízezres esetszám és több ezer halott után: [link] Komolyan felrobbanok a pipától! Milyen tehetetlen, szánalmas, felkészületlen, pipogya kormányok regnálnak itten?
2020. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"Igaz az hogy 3 hónapon belül mindenkinek lesz munkája?"

Nem igaz és NEM ezt mondták.

Azt mondták hogy mindenkinek aki MOST veszítette el a munkáját, annak lesz majd állás AJÁNLATA.

Eddig is az országban egyszerre volt hatalmas munkaerő hiány és helyenként 5-6%-os munkanéküliség. A 3% alatti munkanélküliséget a szakma már teljes foglalkoztatásnak nevezi. Nem azt jelenti hogy mindenkinek van 8 órás munkája, hanem hogy van annyi munkalehetőség hogy aki akar az rövid idő alatt tud valamilyen munkát találni magának.

De ettől még mindig lesz egy rakás ember aki semmiféleképpen nem akar dolgozni, egy csomó olyan ember aki szeretne csak nem tud a végzettségének, szakmájának megfelelő állást találni a lakóhelye közelében, ezért nem vállal el még semmi mást sem, és lesznek akik éppen elvesztik az állásukat de hamarosan találnak másikat.

2020. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Felenk bekesben ha van jo szakmat vallalod a 3 muszakos munkarendet mar 140 netot megkereshetsz
2020. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Es ninca ember 140 nett9alomra. Nem akarnak dolgozni a maiak
2020. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Vàr az összeszerelö csarnok. 3 müszak tulora.
2020. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!