Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy...

Egyetértesz azzal, hogy "pénzt az embereknek"?

Figyelt kérdés
Az Igen Szolidaritás mottója/követelése.
2020. ápr. 26. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

" #2: Miért lenne 0 a gazdaság? Nem az egész ország állt le néhány hétre. A munkanélkülieknek meg adhatnának nagyobb támogatást, hisz aki az lett, tőle már levonták a 1,5 % hozzájárulási támogatást."


Mert itt az emberek olyan jólétet és osztogatást akarnak ami Nyugaton van, ehhez meg igenis nulla a gazdaság. Egyszer már volt miatta egy államcsőd nem volt elég? A jövőbe kell fektetni hogy a magyar gazdaság is olyan magas alapokon legyen mint a Nyugatiak és majd abból lehet osztogatni de nem most és nem a lusta átlag prolit segélyezni a semmire.

A munka nélküli támogatásról meg senki nem beszélt, aki elvesztette a munkáját azt persze támogassák, én az átlag emberről beszéltem aki az állam csöcsein lóg és pénzért hisztizik. Ezért nem jutunk semerre mert a plusz pénzből nem munkahelyeket teremtünk, nem befektetünk új technológiákba hanem simán odadobjuk ezeknek a proliknak zabálni.

2020. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Osszanak inkább krumplit, az eddig is bejött.
2020. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Jól elgáncsolták Magyarországot a lypsy álomgyilkosok. Ha nem hiúsítják meg a magyar olimpiát, akkor az gazdaságilag megmentette volna az országot!
2020. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pénzt nekem.
2020. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen a Lölő pénzét ide nekem!
2020. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!