Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy...

Egyetértesz azzal, hogy "pénzt az embereknek"?

Figyelt kérdés
Az Igen Szolidaritás mottója/követelése.
2020. ápr. 26. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Főleg nekem. Sokat . Sokat.
2020. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
És miből? A nulla gazdaságból? Be kéne fejezni ezt a populista baromságot meg a pénzen szavazat vásárlást, hanem a jövőbe kéne fektetni hogy jussunk előre, nem azt hogy ha van egy kis plusz pénz egyből feléljük. Ezért hagy le minket mindenki mert csak osztogatás van nincs egy reális terv a jövőre, nem fektetünk bele.
2020. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Mindenképpen. Itt az a kérdés, hogy ezt ennek az Igen Szolidaritás nevű valaminek hogyan sikerül kivitelezni. 😀
2020. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem értek egyet! Kenyér kell és Cirkusz!! Ezt a fidesz meg is adja, hajrá Magyarok! Értem?
2020. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én értelmes munkát akarok, olyan fizetésért, amiből meg tudok élni egyedül, és nem leszek rászorulva egy megélhetési párkapcsolatra.
2020. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
kis naiv 😁
2020. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
hát őszintén tetszik az ötlet, de nem tudom, hosszútávon mennyire lesz hatékony. Jobb lenne a bérek növelése, mint ide-oda, ilyen olyan feltételek közt kapni, valamennyit... ami könnyen jön, az könnyen megy, s nem segíti morált
2020. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
#7 ui. nem olvastam utánna, hol lehet, megtekinteni miként is menne?
2020. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az embereket meg kell tanítani az öngondoskodásra. A pénzt az emberekkel dologgal csak elmélyítenénk az emberek totális felelőtlenségét és pénzügyi tudatlanságát, ráadásul az árát azok fizetnék meg, akik próbáltak nem tücsök módjára csak a jelennek élni.
2020. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
#2: Miért lenne 0 a gazdaság? Nem az egész ország állt le néhány hétre. A munkanélkülieknek meg adhatnának nagyobb támogatást, hisz aki az lett, tőle már levonták a 1,5 % hozzájárulási támogatást.
2020. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!