Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesznek megérné amint...

A fidesznek megérné amint lemegy a vírus előválasztást tartani? Állítólag most népszerűbbek mint eddig es meg a gazdasági hatásokat is kevesebb ember érzi a bőrén mint majd később

Figyelt kérdés
Engem amúgy elképeszt hogy ilyen Kásler féle meg egyéb emberek tevékenységi miatt hogy lehetnek népszerűbbek mint eddig.
2020. ápr. 26. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Azért ez se semmi, hogy egy kormánypárt előválasztást tarthat, csak mert tudja, hogy jelenleg népszerűbb, mint két év múlva lesz.
2020. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Most rendkívüli állapot, rendeleti kormányzás van az országban, a demokrácia felfüggesztésre került. Nem csak tüntetéseket nem lehet szervezni, de választásokat sem lehet tartani. Nem közvetlenül politikai téma, de sokan még az érettségi megtartását is ellenzik.
2020. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Előrehozott választás. Értsétek jól.:)
2020. ápr. 26. 10:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Aztán minek? Semmi nem indokolja.
2020. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Népszerűségügyben nem a nézőpont intézet adataira támaszkodsz véletlenül? Az a cég 5 százalékos előnyt mért Tarlósnak az önkormányzati választások előtt egy héttel.
2020. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 Mindenki Tarlós előnyét mérte a választások előtt. Ezért mondják el mindig azt hogy nem közvéleménykutatást kell nyerni hanem a választást.
2020. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, saját magadnak mondasz ellent a kérdésedben.

Minek kellene egy 2/3-os parlamenti többséggel rendelkező pártnak előrehozott választást tartania, ha szerinted "Engem amúgy elképeszt hogy ilyen Kásler féle meg egyéb emberek tevékenységi miatt hogy lehetnek népszerűbbek mint eddig."?

Ha most népszerűbbek, akkor minek csinálnának választást? Csak meg kell tartani a népszerűségüket úgy, ahogy az előző 10 évben tették. Ami ezzel az ellenzékkel nem nehéz.

2020. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
"rendeleti kormányzás van az országban, a demokrácia felfüggesztésre került. " Ez ökörség, most si müködika paralment, midn eddig is,
2020. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen mindegy. A pánik elején még azt gondoltam, hogy megérné, de az ellenzék napról napra ássa el magát, derülnek ki a stiklijeik, és az alkalmatlanságuk. A kormányváltás akadálya nem a FIDESZ teljesítménye, hanem a teljesen hiteltelen ellenzék, akinek most az arca a bohóc főpolgi.
2020. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok, azt kifelejtettem, hogy az ellenzéki sajtó hitelessége élen a 444, ATV, index-szel is erősen csorbult amiatt a valótlan pánikkeltés miatt, amit a COVID hiszti alatt lenyomtak. Érdekes megnézni a kommenteket a mostani pánikkeltő cikkeik alatt. Nehéz lesz visszaállítani az emberek hitét a cikkeikben, pedig a 444-nek korábban voltak társadalmilag hasznos riportjaik például a parkolási maffiáról.
2020. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!