Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A holokauszt és a koronavírus...

A holokauszt és a koronavírus tagadásához hasonlóan miért nem tiltják be a genderelmélet hiredtését is?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan káros, mint a másik kettő, mégis engedik hirdetni, sőt, még iskolákban is tarthatnak róla előadást.

2020. ápr. 21. 19:50
1 2
 11/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
50%

Valóban felesleges, de azért megpróbálkozom, ha másnak nem, egy idetévedő netezőnek talán hasznos lesz.


A "társadalmi nemek" egy interdiszciplináris tudományterület, amely azt vizsgálja tudományos módszerekkel, hogy pl.:

- A férfiak várható élettartama miért sokkal alacsonyabb a nőkénél?

- Miért van sokkal több férfi bűnöző?

- Miért éri a férfiakat hátrányos megkülönböztetés sok foglalkozásnál?

...stb.


Ezen jelenségek vizsgálatával rendszerszinten lehetne sokat javítani a férfiak helyzetén, ezért kár, hogy itthon nem lehet magasabb szinten tanulni gey ideje.

2020. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Pedig amit a 9. válaszoló linkelt, nekik teljesen igazuk van annak ellenére, hogy a stílusuk (nem a kinézetük, hanem ahogy beszélnek) nem túl szimpatikus.
2020. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
Azért nem, mert a jenleg regnáló hatalomnak az egyik legjobb eszköze a családi egységek szetveresere a gender elmelet. Be kéne tiltani, mert pl a holokauszt is elmeletkent indult es látjuk mi lett belőle. A vicckagegoriaba pedig tegyük csak nyugodtan a korona virust...😁
2020. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14. Levezetnéd nekem, hogy a gender elméletből hogyan lehet emberölés? Ellenzem én is, de szerintem még mindig teljesen más kategória.
2020. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
15, talan emberoles azert nem lesz belole, legalabbis nem tomeges. Elmebeteg szociopatakat azert boven le fog gyartani, abban biztos lehetsz. En mindossze csak arra akartam ravilagitani, hogy az elmeletek soha nem ugy indulnak, hogy 'legeppuskazzuk/elgazositjuk/stb' mindazt aki ellentmond nekunk, vagy egyszeruen nemkivanatos.., megis ijesztoen sokszor valami ilyesmi a vege. A gender-elmelet igenis veszelyes, eletellenes es emellett egy baromsag. Nem kozvetlen eletveszelyes, de azert igenis be kene tiltani szerintem.
2020. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%
51. ja igen, hogy a kerdesedre is valaszoljak: nem tudom neked levezetni. Igen, mas kategoria, mert az egyik egy mar megtortent esemenyrol szol, a masik meg meg kezdeti stadiumban van. A holokausztot sem lehetett elore 'levezetni' az elmeletbol, amennyire tudom nem az volt az eredeti cel hogy embereket irtsanak ki. Legalabbis hivatalosan. A gender-elmeletnek is lehetnek arnyaltabb szandekai, amik most meg nem vilagosak. ( Pl, hogy ugyan ne szaporodjunk mar annyira itt a civilizalt vilagban...Inkabb engedjuk a muzulmanokat szaporodni, akik imigyen majd szepen atveszik a hatalmat!)
2020. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!