Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az intelligens, tanult emberek...

Az intelligens, tanult emberek miért nem szavaznak a fideszre?

Figyelt kérdés
Aki mégis tanult, művelt ember, és fideszes, az legfeljebb csak érdekből van ott (közbeszerzések, pozíció)
2020. ápr. 18. 15:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
34%

#20 Már ne haragudj, de ha nem vagy párthű fidesz troll, akkor ekkora marhaságot hogy hordasz össze? Mi az hogy kit választanál helyette? Bárkit. Az általad említett 4-ből 3 kormányon se volt eddig, mégis mi alapján ítéled el? Az MSZP meg tény hogy szar volt, de a Fidesznél még az is jobb.

Az LMP-vel pl. mi a gond? Normális programú, viszonylag zöld, visszafogott párt. Momentum szintén.

Aki azt írja hogy a Fidesz a legkisebb rossz, az nem itt él. Kádár óta ilyen rossz nem volt az élet itt. Korrupt, népnyúzó, társadalmilag igazságtalan, hazug, jogállamleépítő, rasszista párt. Mégis mitől lenne ez a "legkisebb rossz"? Mármint az értelmesebb átlag embernek. Mert feltételezem a kérdés róluk szólt.

2020. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
64%

DK - Újra megválasztanád Gyurcsányt?


MSZP-t szerintem nem kell részleteznem. A mentős kamuvideó is sokat elmond...


Momentum? Komolyan? Néhány, külföldi egyetemen pár évet ellébecolt troll képviselné a fiatalokat? Ugyanez igaz a 22 éves "államtitkárra" is fidesznél.


LMP szerintem nem önmaga Schiffert kilépése óta. Őt tényleg el tudtam volna képzelni az ország élén.

A "zöldeket" viszont alapból nem szeretem. Tipikusan az "Öreg autód van? D-gölj meg!" kategória. Főleg Norvégiától tudok falramászni, ha már a zöldekről beszélünk. Kőolajat exportál, ami miatt (részben) sok bevétele van az országnak, aztán álszent módon ígérgetik az elektromos autók bevezetését. Áhh...


"Aki azt írja hogy a Fidesz a legkisebb rossz, az nem itt él. Kádár óta ilyen rossz nem volt az élet itt. Korrupt, népnyúzó, társadalmilag igazságtalan, hazug, jogállamleépítő, rasszista párt."


Aha, és akkor ezért szavaznak sokan Gyurcsányra megint? Mert olyan jó volt?

Illetve az is meglep, hogy ezek szerint úgy gondolod, még a '90-es években is jobb volt a helyzet, mint most. Azért ez erős túlzás. A 2008-as válságot és az utána következő munkanélküliséget megint kifelejtetted.

Vagy szerinted Antall József jobb, mint Orbán? Komolyan?


"Korrupt" Nem tudom tagadni. Engem is leginkább a -már túlzóan- pofátlan lopás, mutyizás frusztrál a fideszben.


"népnyúzó" Ha a 27%-os adóra, egykulcsos adóra, oktatás lerohadására gondolsz, megértelek. Egyébként meg nem. A 2006-ban történteket még mindig nem sikerült túllépnie a narancssárga trolljainknak.


"társadalmilag igazságtalan" A szocik cigánysimogatása jobb volt? Magyar hajléktalanok ezrei dögöltek éhen, míg a cigányoknak dézsával vitték a zabát. Így volt!


"rasszista" Gyöngyöspatára gondolsz? Kifejezetten tudnám támogatni, hogy a cigányokat zárják el a rendes emberektől. Kártérítés nélkül! Téged sem terrorizáltak ám a "tesók"! Én meg ebben élek.



"Mégis mitől lenne ez a "legkisebb rossz"? Mármint az értelmesebb átlag embernek. Mert feltételezem a kérdés róluk szólt."


Mitől ne lenne? Nem mindenki csak a krumpli miatt teszi a fidesz mellé az x-et.

2020. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
86%
MSZP jobb 😂😂 basszus egy pártot nem tudnak irányítani... Nem hogy egy országot, 🤣a munkájukat jól mintázat a 2%os támogatottságuk 😂
2020. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Itt vannak egy intelligens, európai, családszerető pártvezér karácsonyi tippjei:


https://www.youtube.com/watch?v=1TZNU5mjf6I

2020. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
39%
Elég erős a felvezető állítás, jobb lenne először azt alátámasztani valamivel!
2020. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
27%

25!


Az egyik hasonló kérdésbnél megmagyarázták nekem, hogy ez csak egy kérdés, tehát nem is lehet benne állítás, a hiba pedig az én hozzáállásomban van.

Na jó, nem magyarázat volt, csak kijelentés. :)

2020. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
33%
Intelligens embereknek nem óriásplakát kell Soros meg Junker képével, hanem gazdasági mutatók, társadalmi statisztikák és egyebek. Ha ezek jók lennének sokkal nagyobb lenne az értelmiség aránya a Fidesz szavazótáborában...
2020. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
54%

20-as!

Ne hazudj, vérfideszes vagy, csak szégyelled bevallani. Ami érthető is!

2020. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!