Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Sára Botond...

Mit gondoltok Sára Botond leváltott polgármesternek újabban kormánymegbízottnak van felelőssége abban ami az idősek otthonában történik? Karácsony Gergő nyilvánosságra hozta a levelet hogy kérte a visszakerülők tesztelését.

Figyelt kérdés

Csak ez Boti szerint nem volt indokolt.


[link]


2020. ápr. 10. 22:39
1 2
 11/15 sörpocak ***** válasza:

"#6 Mindezt értem. De az egészet üti az a Krasler féle rendelet március 11-től, amiben előírják minden egészségügyi szolgáltatótól visszaérkezőnél, hogy legyen negatív tesztje ÉS nyilatkozat arról hogy 2 hetes elkülönítés alatt volt.


Miért kellett utána kérvényezni ezt ha egyszer már ott van előírva a rendeletben?"


Mert a gyakorlat és az elmélet elválik egymástól. Hiába született róla rendelet, látni, hogy még egy kormánymegbízott is azt mondja, hogy ne vegyen róla tudomást, mert szerinte szakmailag megalapozatlan.

2020. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Az a baj, hogy láttunk már a napokban meghamisított iratokat, amiket megpróbáltak valódinak beállítani és vele hazugságot terjeszteni. Nekem nagyon nem áll össze az időrend amit a 444 a saját cikkében is leír, nem hogy még mellé téve azokat az infókat amiket találtam.
2020. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van teljhatalmú felelős? VAN! De ő nem szólal meg, viszont azzal az alkalmatlan (olyan lassan beszél, hogy agyvérzésesnek látszik) Kálserrel mondvacsinált ürüggyel kirúgja a székesfehérvári kórházigazgatót! Azt hittem, ez a járványhelyzet majd segít nekik felülemelkedni a hétköznapokon, de rosszabb a fityesz, mint bármikor. Túl naív voltam, belátom. Ja és az orvosok már tavaly nyár óta nem jártak be a Pesti útra, amikor még a Tarlós volt a polgármester!
2020. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13

Fél éve Tarlós köddé vált. Azóta még új naptári év is van.


500 idős ember, félezer, akikért a főváros felelős.

2020. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 sörpocak ***** válasza:

"#11 Az a baj, hogy láttunk már a napokban meghamisított iratokat, amiket megpróbáltak valódinak beállítani és vele hazugságot terjeszteni. Nekem nagyon nem áll össze az időrend amit a 444 a saját cikkében is leír, nem hogy még mellé téve azokat az infókat amiket találtam."


Miután a kormány meg se próbálta cáfolni, hallgatólagos beismerésnek vettem a dokumentumok valódiságát. Az időrendre pedig már adtam egy lehetséges magyarázatot. Nyugodtan szembe lehet állítani valószínűségük szerint a dokumentum hamisítást és a délelőtt-délutáni eseménylefolyást.


Bár szerintem a kulcslevelek eleve nem az április másodikaiak, hanem a márciusi és az arra megadott válasz.

2020. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!