Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elnézést, de ha beírom a...

Elnézést, de ha beírom a címszavak közé, hogy cigány a gyakorikerdesek.hu oldal miért írja át automatikusan romára?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 02:11
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
35%
Miért javítaná? Egyik amásik rokonértelmű szava. Mindkettő helyes.
2020. ápr. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Látjátok, megint átírta.
2020. ápr. 9. 02:50
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Cigány.Na nekem nem írt át semmit.
2020. ápr. 9. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
A cimszavakat irja át, a kulcsszavakat a kérdés feltveése után. Azért irja át, mert ez is csak egy szar polkorrekt oldal. Kettős mérce szerint megy a moderálás is általában.
2020. ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Csak tévedés lehet, mert a "gyakorikerdesek.hu" is tudja, hogy a roma népcsoport csak egy kis része a cigányságnak.


Aki a cigányokat romának hívja, az nagyon buta és tájékozatlan figura lehet!

2020. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Régen azért kellett átnevezni a cigányt romára, mert a cigány degradáló volt. Ma már viszont a roma lett az.
2020. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
ʎuɐƃᴉɔ ʎƃoɥ 'ʇzɐ ᴉʞ ᴉlǝɹǝsɔ ɯǝu ɹoʞʞɐ sǝ ʇǝƃǝʌozs ɐ ƃǝɯ psʇᴉpɹoℲ
2020. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenek miatt nem írok ki kérdést, nekem ne javítson bele senki, mert úgy nincs értelme. Cigányozni meg nem szabad, de a cigányok parasztozhatnak meg mocskos magyarozhatnak következmény nélkül. Sokan azt írják, hogy róma, ezzel jelezve azt, hogy nem írják, hogy róma rövid o-val ( nem vagyok hajlandó leírni azt rövid o-val ).
2020. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
Igen, 1-2 szánalmas patkánynak ez az egyetlen öröm az életében hogy ciggányozhat. Ne vegyük el tőlük ezt a jogot.
2020. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan társadalomba szeretnék élni ahol vagy nincs bűn, vagy ha van, leírhatom, hogy igen, egy magyar késelt, öregezett, verekedett. Vagy azt , hogy egy angol késelt, öregezett, verekedett, vagy azt, hogy egy cigány késelt, öregezett, verekedett. Ha már facebookon írják a cigányok, hogy "mi cigányok" vagyunk a királyok (persze pontos j-vel) akkor lehessen azt írni amit szeretnék, mert a kettős mérce fáj. Vagy akkor ök se mondják. Mint a négerek a niger szót, ők se mondják ha én számból sértő.
2020. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!