Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kisvállalkozásokat meg...

A kisvállalkozásokat meg fogja menteni a kormány?

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Én kisvállalkozóként 4. Hete nem árultam szinte semmit,nemhogy berleti díjat meg járulékot.

Erre most azt találtak ki hogy kijönnek fényképezni minden nap 3kor és aki be van zárva mert felesleges ott lenni,az napi 5e bírsagot kap.

Amikor mindenhonnan az ömlik hogy maradj otthon.

A marcius havi berleti díj elengedéseről vagy mérsekléseről hallani sem akarnak.

Ugyanakkor meg 20.a után jön az sms hogy ha nem fizetem be akkor felmondjak a bérleményt.

Bp újpest uvzrt.


Úgyhogy az én vállalkozásomnak kampec így 17 év után.

2020. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, mi is bezárunk. Piacon, zöldség, gyümölccsel foglalkozunk. Hét második felétől megállt, sok idős vásárló, ők nem fognak járni, mi se szeretnénk megbetegedni. Gondolom az asztalokra jövő hónaptól tartásit kell fizetni, a járulékot kell még. Aztán 2-3 hónap után elindulni, ahogy tudunk. Szerencsére mi szorgalmasan megtakarítottunk, nem vettünk új kocsit, a nyaralónkban nyaraltunk nem egzotikus szigeten stb. Így van tartalékunk. Sajnálom azokat, akik most pénz nélkül maradnak, nem is tudom mi lesz így. Barátnőm albérletben egyedül neveli a gyerekét, vendéglátásban dolgozott, mehet munkanélkülire és a főnöke kiegészíti, hogy a teljes pénzük meglegyen, remélhetőleg nem csak ígéret.
2020. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Demion ***** válasza:
51%
Ha a vállalkozó a helyi fideszes kiskirálynak az embere, akkor mindenképpen megmentik. Sőt ez jó alkalom arra, hogy teljesen letarolják a piacot, és csak a csókosaikat hagyják állva, teljes lesz a hűbéri lánc, minden láncszem fideszes lesz.
2020. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Áprilistól mi is zárunk.

Addig elvégezzük a fent maradt megrendeléseket, és április 1 -vel, megszüntetésre kerül.

Ha lezajlik, újra kezdjük, de jelenleg nincs áprilisra megrendelés, sőt ami volt azt is vissza mondták.

2020. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát hogyne, mar meg is mentette. Szóban. Mindig úgy ment. De azért ne általánosítsunk. Példaként említem, a dohányboltok kisvállalkozások zömmel. Nos nekik nem kell bezárni háromkor. Vajon ennyire fontos az egészség érdekében a dohányáru. Hát persze. mondja ő. Különben elveszteném a támogatásukat. ÉS dohányboltban beszélgetnek ám az emberek.
2020. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.

Persze, láttam már több dohányboltot is, ahol már asztalok és székek is vannak bent. Hagyjad már ezt a siránkozást a dohányboltok ellen.

2020. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!