Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán egy rohadó rezsim...

Orbán egy rohadó rezsim szörnyű vezetője magyar szemmel is?

Figyelt kérdés

A brit Guardian foglalta össze több éve!

[link]


2020. febr. 19. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Én is le tudom írni, hogy sajtból van a hold... Hát te ezt elhiszed, az a te bajod.
2020. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Valóban egy országrohasztó korrupt rezsim vezetője.

Nehezen lehet ezt szépíteni.

2020. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Az írás egy hazugsággal kezdődik.

"In a refugee crisis of unprecedented proportions, Hungary’s prime minister, Viktor Orbán, has set himself up as a bulwark against a generous-spirited, pan-European approach. Desperate people, mostly from Syria, have been blocked from trains in Budapest’s Keleti station, and have been hounded by policemen ready to spray them with tear gas."

Nem volt itt semmiféle "nagyszerű" páneurópai megközelítés, egyszerűen mások válogatás nélkül be akartak engedni mindenkit a hatályos törvényekkel, szabályokkal és EU-s előírásokkal ellentétesen.

Nem "többségében szíriaiak" voltak a Keletinél hanem olyan illegális bevándorlók akik átmasíroztak a zöldhatáron papírok nélkül és nem voltak hajlandóak együttműködni a hatósággal. Senki nem tudja kik voltak mert nem árulták el és nem voltak papírjaik.

Ahogyan semmiféle könnygázas rendőri fenyegetés nem volt, egyszerűen amikor a normál menetrend szerint közlekedni akaró utasok közé erőszakkal felszálltak olyanok akik nem hagyhatták el az országot mert nem rendelkeztek az ehhez elvárt és kötelező iratokkal, engedélyekkel - akkor a biztonságot csak a rendőrökkel lehetett fenntartani.

Innentől felesleges tovább olvasni. Hazudni bármit lehet - hisz itt van.

Ahogy előttem már írták, hogy a hülyeséget te elhiszed-e az már rajtad áll.

2020. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Lehetséges, ám én rászavaztam és egyenlőre úgy néz ki, hogy fogok is, mint egy csomó magyar, akiknek megfelel.

A Guardian meg foglalkozzon inkább a brit politikával.

2020. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Talán árnyalná a képet, ha a kérdező az általa linkelt cikk alatti sokszáz olvasói kommentbe is beleolvasgatna.
2020. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

Az írás egy hazugsággal kezdődik.


Honnan tudod hogy nem a kormány hazudik?

2020. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

#6 Honnan tudom?

Talán mert ott voltam némelyik eseménynél, láttam, tapasztaltam a valóságot. Mégis mit hazudott volna a kormány ebben?

2020. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
19%
Magyar szemmel még inkább az. A brit Guardiannak nem kell mindennap ebben a szarban énie...
2020. febr. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rezsim duma, nagyon primitív, ész szánalmas. Nekünk, ellenzékből is a legalja jutott.
2020. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!